Sportprogramma week 18-24 februari 2022

Atletiek

Zondag 20 Februari

Road to Rotterdam Marathon trainingsloop Barendrecht 


Badminton

Vrijdag 18 Februari

Brielse BC - Schollevaar BC 8 uitgesteld

Sowat RBC - Boomgaardshoek PBC 2 uitgesteld

 

Zaterdag 19 Februari

BCRS - Schollevaar BC 2 5-3


Basketbal

Zaterdag 19 februari 2022:

Rotterdam Basketball VSE 1- Hurricanes VSE 1 43-103

Voorne VSE 1- New Stars VSE 2 nnb


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

Zaterdag 19 Februari

Districtswedstrijd Turnen Heren Zoetermeer


Handbal

Zondag 20 Februari

Helius HS 1- Ventura HS 2 19-23

Indus '67 DS 1- Schipluiden DS 1 25-19

Indus '67 HS 1- Roda'71 HS 2 46-10

Helius DS 1- Quintus DS 5 24-29

HVOS DS 1- Roda '71 DS 1 18-20


Hockey

Zondag 20 Februari

Voorne H1- Spijkenisse H1 6-1


Honkbal en Softbal

Competitie afgelopen.


Korfbal

Zaterdag 19 februari 2022:

Triade- Olympia 19-11

Nikantes - ZKV uitgesteld naar 3 maart

Trekvogels- t Capproen 25-10


Paardensport

Zaterdag 19 Februari

Dressuurwedstrijd HC Simonshaven

 

Zondag 20 Februari 

Dressuurwedstrijd RPC Rockanje, Stal Stinger, Hellevoetsluis


Schaken

Vrijdag 18 Februari

Spijkenisse V1- Messemaker V1 uitgesteld

Interne Competitie 


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Vrijdag 18 Februari

De Repelaer - Docos 2 (RC 1E) uitgesteld

 

Zaterdag 19 Februari

De Sprint - Salamanders 2 (RC HFD.B) 8-2

 

Maandag 21 Februari

Hellevoets Effect -de Sprint (DC 3B) 4-1

 

Dinsdag 22 Februari

Sorry 3- Bernisse 80 (DC 4H) 2-3

 

Woensdag 23 Februari

20.00 De Repelaer - Taveri 1 (DC 1A) 5-0

20.30 TTVA 1- De Beer (DC 2B)1-4


Tennis 

Voorjaarscompetitie vanaf maart.


Triathlon/Duathlon

Geen wedstrijden bekend dit weekend


Twirlen 

Geen wedstrijd bekend


Vechtsporten

Zaterdag 19 februari

WFL IJsselstein

Marc s Legacy Reusel

 

Judo

Zaterdag 19 februari

NK U21 in Dordrecht

 

Zondag 20 Februari

Nk JIU-Jitsu Dordrecht


Voetbal

Veld 

Zaterdag 19 Februari 

 

Hoofdklasse A 

Poortugaal - Spijkenisse = 1 - 0

 

1e klasse B 

Nieuwenhoorn- Nieuw Lekkerland = 3 - 1

15.00 Kloetinge- Brielle = 5 - 2

 

2e klasse D 

Rozenburg- SVS = 1 - 2

Pelikaan - Hellevoetsluis 1 - 2

 

3e klasse C 

OVV- Vierpolders = 0 - 3

Rijnmond HS - Botlek = 1 - 0

Vlotbrug - DVO '32 = 0 - 2

Kethel Spaland- Zuidland = 1 - 2

GHVV'13- HBSS = 2 - 1

 

4e klasse H 

SCO'63 - WCR = 0 - 4

ZBVH- Simonshaven = 1 - 1

Hekelingen - Overmaas (afgelast en verplaatst naar 8 maart)

 

4e klasse I 

WFB- OHVV = 3 - 1

NTVV- Zwartewaal = 1 - 0

Abbenbroek- Rockanje = 1-1


Fidus Cup

Dinsdag 22 Februari

WFB - Nieuwenhoorn 0-3

Brielle- Oud Beijerland 4-2

Zuidland - IFC 6-1

 

Vrouwen

Maandag 21 Februari

Pelikaan - Zuidland 0-3


Voetbal

Veld Dames 

2e klasse B

Zuidland Vr 1- DSVP VR 1 = 0 - 0

 

4e klasse F

Hekelingen VR 1 - DVV'09 Vr = 1 1-1

Zuidland Vr 4- GHVV'13 VR 1 = 4 - 2

 

5e Klasse I

Vierpolders Vr 1- Rockanje VR 1 = 0 - 4 


Voetbal

Zaal

Vrijdag 18 Februari

Sportclub Olympic/AM Supportteam - OACN Boys uitgesteld

 

Maandag 21 Februari

19.00 Brielle Vr 2- MVV'27 VR 1 6-5

20.30 Excelsior M Vr 1- Brielle Vr 1 6-1

21.00 All Greens- Margriet 2 3-2

 

Woensdag 23 Februari

19.00 Spartaan '20 1- Drenkwaard 


Volleybal

Zaterdag 19 Februari

Vovero DS 1- Spirit DS 2 4-0

Bernisse DS 1- HWVV Fidus DS 1 4-0

Vovero HS 1- DVO HS 3 2-3

RVC/Libanon HS 2- Spivo HS 1 3-1

Bernisse HS 1- VC WIK Groot Ammers HS 5 1-3

 

Dinsdag 22 Februari

19.45 VVBV HS 1- Spirit HS 3 0-4


Wielrennen/Toerfietsen

Daan Hoole (Zuidland) neemt met zijn ploeg Trek Segafredo van 16 tot en met 20 februari deel aan de Volta ao Algarve en Bicicleta in Portugal. Lees hier meer.


Zwemmen/Waterpolo

 

Zwemmen

Eindhoven Swim meet

 

Zondag 20 februari
Dutch Swimming League Dordrecht

 

Vrij t/m 12 maart



Reactie schrijven

Commentaren: 0