· 

Programma 4-10 maart 2022


Atletiek

Zondag 6 maart 2022 

Road to Rotterdam Marathon Trainingsloop Barendrecht


Badminton

Vrijdag 4 maart 2022

Brielse BC - Mix 5: 5-3.

 

Zaterdag 5 maart 2022 

BCRS Mix 1 - Velo 5 3-5

BCRS M1- Oosterhout BC 3 4-4

 

Zondag 6 maart 2022

Asterix BC 9- RBC Sowat 1 1-7


Basketbal

Zaterdag 5 maart 2022

BV Voorne MSE 1- Klipperstars MSE 1 64-59

EBV Baros MSE 3- Hurricanes MSE 1 71-66


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

Zaterdag 5 maart 2022

Geen wedstrijden in district Zuid-Holland


Handbal

Zondag 6 maart 2022

HVOS HS 1- Groene Ster HS 1  afgelast

 

Dinsdag 8 maart 2022

WPK/Westlandia HS 1- HVOS HS 1: 28-42.


Hockey

Zondag 6 maart 2022

Voorne D1- Victoria D3 (vriendschappelijk)

Spijkenisse H1- Goes H1 afgelast

 

dinsdag 8 maart

HC Voorne H1- Leonidas H10 


Honkbal en Softbal

Competitie afgelopen.


Korfbal

Geen programma voor 1e teams.


Paardensport

Zaterdag 5 maart 2022

M&RB Dressuur wedstrijd Hippisch Centrum Simonshaven

 

Zondag 6 maart 2022

Dressuurwedstrijd Blijde Rijders Zwartewaal


Schaken

Vrijdag 4 maart 2022

KNSB Beker

Kennemer Combinatie- Spijkenisse: 2,5 -1,5. 

 

Donderdag 10 maart 2022

RSB Hoeksche Waard - De Pionier


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Maandag 7 maart 2022

Taveba 2- De Beer 1 (DC 2B) 5-0

 

Woensdag 9 maart 2022

De Repelaer 1-TOGB 2 (DC 1A) 4-1

 

Donderdag 10 maart 2022

De Treffers (M) 1- De Sprint 1 (RC Hoofdklasse B) : 3-7


Tennis 

Voorjaarscompetitie vanaf maart.


Triathlon/Duathlon

Zaterdag 5 maart 2022

Henschotermeer Games in Woerden

 

Zondag 6 maart 2022

Maresia Cross in Waalwijk


Twirlen  

Zondag 6 maart 2022 

Vitality in Alkmaar.


Vechtsporten

Zaterdag 5 en Zondag 6 maart 2022

Sterker door strijd Gala in Rotterdam 

 

Geen judotoernooi in district Zuid-Holland.


Voetbal

Zaal

Vrijdag 4 maart 2022

CFM/Transito- OACN Boys = 0-2.


Voetbal

Veld Mannen

Zaterdag 5 maart 2022 

 

Hoofdklasse A  (sr16)

ARC - Spijkenisse = 3 - 1

Dinsdag 8 maart 20:00 - Spijkenisse - Scherpenzeel (sr13) 2-1

 

1e klasse B (sr12)

Heinenoord - Brielle = 3 - 1

Oranje Wit - Nieuwenhoorn = afgelast

Dinsdag 8 maart 20:30 - Kloetinge - Nieuwenhoorn (sr11) 1-2

 

2e klasse D (sr12)

Rozenburg - SV Charlois = 0 - 3

Hellevoetsluis- Sparta = 1 - 3

 

3e klasse C (sr12)

MVV'27 - Botlek= 1 - 1

OVV - Vlotbrug = 2 - 3

Zuidland- VFC = 0 - 1

GHVV'13 - DVO '32 = afgelast

Dinsdag 8 maart 20:30 - Zuidland - Rijnmond HS (sr11) 3-0

 

4e klasse H (sr12)

SCO '63 - Goudswaardse Boys = 1 - 1

Simonshaven- GOZ = 0 - 1

ZBVH - Hekelingen = 1 - 1

Dinsdag 8 maart 20:00 - Hekelingen - Overmaas (sr10) 0-0

 

4e klasse I 

Abbenbroek- FIOS = 0 - 1
DVv'09 - Rockanje = 6 - 1

Melissant- OHVV = 1 - 6

SNS - Zwartewaal = 3 - 0

Dinsdag 8 maart 20:00 - Rockanje - OFB (sr11) 4-3


Voetbal 

Veld Vrouwen

Zaterdag 5 maart 2022

2e klasse B 

Sleeuwijk  - Zuidland = afgelast

 

4e klasse F 

Hekelingen - ZBVH = 3 - 1

GHVV'13  -Zuidland VR 3 = 1 - 7

Nieuwenhoorn - Zuidland VR 4 = 1 - 10

Brielle - Heinenoord = 2 - 3

 

Woensdag 9 maart

GHVV'13 - SHO 2-0

 

Donderdag 10 maart

Melissant VR 1- Vierpolders VR 1 4-0


Voetbal

Zaal

Maandag 7 maart 2022:

Brielle VR 1- MVV '27 VR 1 2-9

All Greens -OACN Boys 4 gestaakt

WIA 17- Brielle 1


Volleybal

Zaterdag 5 maart 2022

Vovero HS 1- Hou Stand HS 3 uitgesteld

Volley Voorne DS 1- Spivo DS 2 1-3

Vovero DS 1- Erasmus Volley DS 3 0-4

 

Dinsdag 8 maart 2022

Hou Stand DS 1- Volley Voorne DS 1 1-3

 

Donderdag 10 maart 2022

Erasmus Volley DS 2 - Bernisse DS 1: 4-0


Wielrennen/Toerfietsen

Vrijdag 4 t/m Zondag 6 maart 2022

Bloeizone Fryslan Tour (Vrouwen)

 

Zondag 6 maart 2022

Visit Friesland Elfsteden Tour (Mannen) met Daan van Sintmaartensdijk (Zuidland).


Zwemmen/Waterpolo

Zwemmen

2e wedstrijd Junioren Jeugd Circuit De Rozenburght

 

Waterpolo

Vrij t/m 12 maart 2022



Reactie schrijven

Commentaren: 0