· 

Programma 11-17 maart 2022

Atletiek

Zaterdag 12 maart

Molenloop Westerschouwen

 

Zondag 13 maart 

10 van Tiengemeten


Badminton

Vrijdag 11 maart

Quintus BC 2 - Brielse BC: 4-4

 

Zaterdag 12 maart

Dunlop-DKC 5 - BCRS mix 1: 6-2

Mix 5- SOWat RBC: 4-4

 

Donderdag 17 maart

19.30 BCRS M1 - Tilburg BC M2 8-0


Basketbal

Zaterdag 12 maart

Voorne MSE 1- Divine MSE 1: 50-58

Hurricanes MSE 1- EBV Baros MSE 3:uitgesteld

Hurricanes VSE 1- EBV Baros VSE 2: 37-60


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

Zaterdag 12-Zondag 13 maart

Turnen Dames Rotterdam

Turnen Heren Bergschenhoek


Handbal

Zaterdag 12 maart 

Helius HS 1 - Atomium '61 HS 2: 22-16

 

Zondag 13 maart

Roda '71 DS 2 - Helius DS 1: 9-12

Feyenoord HS 4 - Indus '67 HS 1: afgelast

Roda '71 DS 1 - Indus '67 DS 1: 22-26

HVOS DS 1 - DWS DS 2: afgelast

HVOS HS 1- Feyenoord HS 2: 27-23


Hockey

Zondag 13 maart

Forcial H1 - Hoeksche W H2: 5-1

Spijkenisse D1 - Pijnacker D1: 2-2

Spijkenisse H1 - Rapid H1: 1-3

Voorne D1 - Rapide D1: 2-2

Voorne H1 - Ypenburg H1: 3-1


Honkbal en Softbal

Competitie afgelopen.


Korfbal

Zaterdag 12 maart

ZKV - Nikantes 23 maart

T Capproen - Trekvogels: 16-17

Olympia - Triade: 19-15


Paardensport

Zaterdag 12 maart

FUN wedstrijd HC Simonshaven

Poets en zadelcursus

 

Zondag 13 maart

Springwedstrijd Stal de Ronde

dressuurwedstrijd RV Colinsland Tinte


Schaken 

Vrijdag 11 maart

Groene Hart Jeugdcup

 

Zaterdag 12 maart

KNSB LSG 2- Spijkenisse: 5-5

Middelburg - Spijkenisse 2: 0,5-7,5

 

Interne competities


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Vrijdag 11 maart

De Sprint - De Repelaer 3 (DC 3B): 2-3.

Bernisse '80 - De Beer 3 (DC 4H): 4-1.

 

Maandag 14 maart

Tavenu 3- Hellevoets Effect (DC 3B): afgelast.

Korendijk 3- De Sprint (DC 3B): 2-3

 

Dinsdag 15 maart

De Beer 1- Alexandria '66 2 (DC 2B): 4-1.

 

Woensdag 16 maart

Dordrecht 2 - De Repelaer (DC 1A): 2-3.


Tennis 

Voorjaarscompetitie vanaf maart.


Triathlon/Duathlon 

12 maart 

Europe Triathlon cup Lievin, met deelname Joey en Kim van t Verlaat


Twirlen  

12 maart

TOSS, Maaswijkhal


Vechtsporten 

12 maart

Road to One Purmerend

Raw Diamonds Almere

LFL Amsterdam

 

Judo

Geen regiotoernooien dit weekend.


Voetbal

Veld Mannen

Zaterdag 12 maart 2022

 

Hoofdklasse A (sr 17)

Spijkenisse - Achilles '29 = 2 - 0 

 

1e klasse B (sr13)

Nieuwenhoorn - Neptunus-Schiebroek = 4 - 0

Oranje Wit - Brielle = 2-1

 

Dinsdag 15 maart Brielle - Papendrecht (sr9) = 0-2

Dinsdag 15 maart Oranje Wit - Nieuwenhoorn (sr12) =4-2

 

2e klasse D (sr13)

Rozenburg - Alexandria'66 = 2 - 0

Binnenmaas - Hellevoetsluis = 3 - 2

 

Dinsdag 15 maart Sparta - Rozenburg (sr9) = 3-1

 

3e klasse C (sr13) 

Botlek - Vierpolders = 5 - 2

Vlotbrug - GHVV'13 = 2 - 2

HBSS - Zuidland = 3-1

 

Dinsdag 15 maart Botlek - OVV (sr9) = 3-1

Dinsdag 15 maart GHVV '13 - DVO'32 (sr12) =1-2

 

4e klasse H (sr13)

Hekelingen - DRL = 6 - 0

WCR - Simonshaven = 3 - 2

Bolnes - SCO'63 = 0 - 1

 

4e klasse I (sr13) 

Abbenbroek - DVV'09 = 0 - 6

Herkingen '55 - Zwartewaal = 1 - 1

OHVV - SNS = 6 - 0

Stellendam - Rockanje = 4 - 2

 

Dinsdag 15 maart Zwartewaal - Abbenbroek (sr9) = 1-5

©Pexels
©Pexels

Veld Vrouwen

2e klasse B

Zuidland - RKAVV = 1 - 0

 

4e klasse F

GHVV'13 - Hekelingen = 2 - 6

Brielle  - ZBVH = 5 - 4

 

5e klasse I 

Zuidland VR 5- Vierpolders = 10 - 0

 

Maandag 14 maart: Rockanje - Melissant  = 4-0

©Pexels
©Pexels

Zaal

Vrijdag 11 maart

Sportclub Olympic/AM Supportteam- OACN Boys: afgelast.

 

Maandag 14 maart

Excelsior M Vr 1- Brielle VR 2 = 0-8

WIA 13 - All Greens = 4-5

Brielle 5- Drenkwaard = 17-4

©Pixabay
©Pixabay

Volleybal

Vrijdag 11 maart

Move 4U HS 2 - Bernisse HS 1 : 1-3.

 

Zaterdag 12 maart

Spivo DS 1 -Voltena DS 2 0-4

Volley Voorne DS 1 - HWVV FIDUS DS 1 3-1

 

Dinsdag 15 maart

VVBV HS 1- Volley Voorne HS 1: 0-4


Wielrennen/Toerfietsen

Zondag 13 maart

Dorpenomloop Rucphen met Roel van Sintmaartensdijk (VolkerWesselsCyclingteam)

 

Woensdag 16 maart

Danlith Nokere Koerse met Daan Hoole (Trek Segafredo)

 

Donderdag 17 t/m zondag 20 maart

Olympia's Tour met Roel van Sintmaartensdijk.


Waterpolo

Zaterdag 12 maart

AZC da 2 - SCOM Zeehond Duck Da 1: 6-6

OZV HS 1 - De Kempvis HS 1: 4-12

ZVVS Da 2- De Kempvis Da 1: 11-3


Zondag 13 maart

Aquadraat HS 1- SCOM Zeehond Duck HS 1 uitgesteld

 

Dinsdag 15 maart

ZZ&PC de Devel HS 1- De Kempvis HS 1 11-13

 

Donderdag 17 maart

21.00 De Kempvis HS 1- SG de Reigers HS 1 uitgesteld

 

Zwemmen

Zondag 13 maart

Zwemcompetitie dag 4

De Kempvis, Rivierabad



Reactie schrijven

Commentaren: 0