· 

Programma 18-24 maart 2022


Atletiek

Vrijdag 18 maart- 20 maart

WK indoor, Belgrado.

 

Zondag 20 maart

- Clubkampioenschappen Voorne Atletiek in Dordrecht.
- NK Halve Marathon
- Road to Rotterdam trainingsloop AV Spark
- Brielse Brugloop 


Badminton

Vrijdag 18 maart

Brielse BC - Conquesto 7: 5-3

Sowat RBC- Quintus BC 2: 4-4

 

Zaterdag 19 maart

BCRS M1 - Mix BC M1: 6-2

 

Dinsdag 22 maart

Brielse BC - Schollevaar BC 8: 6-2


Basketbal

Vrijdag 18 maart

Bouncers Basketball MSE 2- Voorne MSE 1: 66-55

 

Zaterdag 19 maart

Klipperstars MSE 3- Hurricanes MSE 1: 56-108

B.O.B. VSE 1- Voorne VSE 1: 37-53


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

19-20 maart

Voorwedstrijden Acrobatisch gymnastiek Rotterdam


Handbal

Zondag 20 maart

Indus DS 1-TOGB DS 1: 23-20

Roda '71 HS 1-Helius HS 1: 26-20

Indus HS 1-Saturnus Leiden HS 3: afgelast

HVOS HS 1-Hellas HS 3: 24 -27

Helius DS 1-Schipluiden DS 2: 33-8 

Savosa DS 1-HVOS DS 1: 24-19


Hockey

Zondag 20 maart

Rapide D1 - Spijkenisse D1: 2-1

Derby D1 - Voorne D1: 3-2

Gilze -Rijen H1- Spijkenisse H1: 2-3

Gouda H1- Voorne H1: 2-5

Victoria H7 - Forcial H1: 2-2


Honkbal en Softbal

Competitie start April


Korfbal

Zaterdag 19 maart

Gemini - T Capproen: 19-12

Good Luck- ZKV: 12-4

Olympia - Sperwers:16-13


Woensdag 23 maart

ZKV -Nikantes 11-11


Paardensport

Zaterdag 19 maart

- Diplomadag HC Simonshaven

- Dressuur RV Willemshof Hekelingen

- Mennen Indoor Kampioenschap Vaardigheid bij Stal de Ronde

 

Zondag 20 maart

- Dressuur RPC Rockanje

- Mennen Indoor Kampioenschap Vaardigheid bij Stal de Ronde


Schaken 

Vrijdag 18 maart

Viertallen 

Spijkenisse - Krimpen a/d IJssel 1: 2-2

Houten Paard - Krimpen a/d IJssel 3: 1-3

 

Interne competities


Foto: Jack Holten

Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Vrijdag 18 maart

Bernisse'80 - De Repelaer 4 (DC 4H): 3-2

De Repelaer - VVV 2 (RC 1E): 7-3

DHC 2- De Sprint (RC Hfd B): 5-5

 

Maandag 21 maart

Boomgaardshoek 3- Bernisse '80 (DC 4H): 5-0

NTTC 2- De Beer (DC 2B): 4-1

Hellevoets Effect- De Repelaer 3 (DC 3B): 3-2

 

Woensdag 23 maart

De Repelaer 1- TaLaNi 2 (DC 1A): 5-0


Tennis 

Voorjaarscompetitie vanaf april.


Triathlon/Duathlon 

19 maart

Wintertriathlon Twente

Zwemloop Vlissingen

 

20 maart

Beachtriatlon Noordwijk


Twirlen 

20 maart

Safarihal in Maarssen


Vechtsporten 

19 maart

WFL IJsselstein

Rings, Nieuwegein


Zondag 20 maart

Fearless #10 Wassenaar

23- 27 maart
Gamma World MMA Amsterdam

 

Judo

20 maart

instaptoernooi Zuidholland, Dordrecht


Voetbal

Veld Mannen

Zaterdag 19 maart 2022

 

Hoofdklasse A (sr 18)

Rijnvogels - Spijkenisse = 5 - 1

 

1e klasse B (sr14) 

RVVH - Nieuwenhoorn = 1 - 1

Brielle - Heerjansdam = 0 - 0

 

2e klasse D (sr14) 

Hellevoetsluis - Rozenburg = 3-1

 

3e klasse C (sr14)  

Rijnmond HS - OVV = afgelast.

Vierpolders - DVO '32 = 0 - 0

VDL- Botlek = 2 - 2

Zuidland - MVV '27 = 3- 0

Kethel Spaland- Vlotbrug = afgelast.


Dinsdag 22 maart 

OVV -VFC (sr 13) = 0-2

 

4e klasse H (sr14) 

SC0 '63 - ZBVH = 0 - 2

Simonshaven - Overmaas = 1 -1

Piershil - Hekelingen = 0 - 9

 

4e klasse I (sr14)  

Rockanje - FIOS = 4 - 0

SNS - Abbenbroek = 1-3

Zwartewaal - OHVV = 2 - 1

©Pexels
©Pexels

Veld Vrouwen

Zaterdag 19 maart

 

2e klasse B (SR 12)

Jodan Boys - Zuidland = 2-1

 

Dinsdag 22 maart (sr 10)

Sleeuwijk Vr 1- Zuidland = 2-2

 

4e klasse F (SR 18)

Nieuwenhoorn - DVV'09 = 2-1

NSVV - Brielle = 0-2

ZBVH  -GHVV '13 = 3-0

 

Maandag 21 maart

Hekelingen - Heinenoord (SR 18) = 4-2

 

Woensdag 23 maart (sr 9)

Nieuwenhoorn -  GHVV '13 = 6-0

 

5e Klasse I (sr 16) 

Hekelingen Vr 2- Rockanje = afgelast

 

Woensdag 23 maart

Vierpolders - De Jonge Spartaan VR3 (sr16) = 1-15

©Pexels
©Pexels

Zaal

Vrijdag 18 maart (SR 16)

OACN Boys- LZV/Kuypers = 11 - 2

 

Maandag 21 maart

Drenkwaard - All Greens 3 = 3-4

Brielle VR 2- Brielle VR 1 = 3-4

Rotterdamse Studenten 9- Brielle: nnb

All Greens - WIA 14: 12-2

©Pixabay
©Pixabay

Volleybal

Vrijdag 18 maart

DVO HS 3- Vovero HS 1: 3-1

 

Zaterdag 19 maart

Vovero DS 1- Yum DS 1: 2-3

Somas/Activia DS 2- Spivo DS 1: uitgesteld

Bernisse DS 1- Spivo DS 2: 3-1

Intermezzo DS 1- Volley Voorne DS 1: 0-4

 

Dinsdag 22 maart

Bernisse HS 2- Vovero HS 1: 4-0

 

Donderdag 24 maart

Erasmus Volley HS 2- VVBV HS 1 3-1


Wielrennen/Toerfietsen 

Vrijdag 18 maart

Bredene- Koksijde Classic met Daan Hoole (Trek Segafredo)

 

Vrijdag 18 t/m zondag 20 maart

Olympia's Tour met Roel van Sintmaartensdijk (VolkerWesselsCyclingTeam).

 

Zaterdag 19 maart

TCVP: Rondje Rotterdam/Overkanttocht/Molentocht.

 

Maandag 21-Zondag 27 maart 2022:

Tour de Normandie met Daan van Sintmaartensdijk (VolkerWesselsCyclingTeam).

 

Woensdag 23 maart

Minerva Classic Brugge-De Panne met Daan Hoole


Waterpolo

Zaterdag 19 maart

De Kempvis DS 3-SCOMZeehond Duck DS 1: 4-4

De Kempvis DS 1-WZC DS 2: 11-6

ZPB H&L Prod. HS3-SCOMZeehondDuck HS 1: 14-3

 

Zwemmen

Minioren circuit (Alphen/Papendrecht/Leiden/'s-Gravenzande)



Reactie schrijven

Commentaren: 0