· 

Programma 25-31 maart 2022


Atletiek

Drents Friese Wold Marathon Diever 

60 van Texel


Badminton 

Regio teams klaar.

RBC Sowat kampioen 6e klasse; Brielse BC 2e.


Basketbal

Zaterdag 26 maart

Hurricanes MSE 1- B.O.B. MSe 1: 90-73.

Hurricanes VSE 1 - BC Waldric VSE 2: 50-73.

 

Woensdag 30 maart

20.00 Hurricanes MSE 1- EBV Baros MSE 3 68-65


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen 

26 maart

Turnen Dames, Leiden

Turnen Heren, Rotterdam

Trampolinespringen, Zoetermeer


Handbal

Zondag 27 maart

Indus DS 1- HVOS DS 1: 19 -22 

Ventura HS 2- Helius HS 1: 23-26

Quintus DS 5- Helius DS 1: 25-25

HVOS HS 1- Kras/Volendam HS 3: afgelast


Hockey

Zondag 27 maart

Forcial H1 -Dordrecht H3: 0-2.

Spijkenisse D1- Derby D1: 4-3.

Voorne D1 - Tempo '34 D1: 1-0.

Spijkenisse H1 - Tempo'34 H1: 3-2.

Voorne H1 - Capelle H1: 4-2.


Honkbal en Softbal

Competitie start in april


Korfbal

Zaterdag 26 maart 

ZKV - Good Luck: 10-25

Sperwers - Olympia: 11-16

 

Woensdag 30 maart

20.30 Capproen - SKV: 21-7


Paardensport

Zaterdag 26 maart

Dressuurwedstrijd Simonshaven.

 

Zondag 27 maart

Springwedstrijd in Zuid Beijerland.


Woensdag 30 maart

Avondwedstrijd dressuur in Hellevoetsluis.


Schaken 

Vrijdag 25 maart

RSB Spijkenisse - Erasmus 5-3

 

Maandag 28 maart

Krimpen V2 - Spijkenisse V1 1,5-2,5

 

Donderdag 31 maart

De Pionier 1- Krimpen a/d IJssel 2 2-6


Foto: Jack Holten

Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Vrijdag 25 maart

Alexandria'66 6 - De Repelaer (RC 1E): 5-5.

De Sprint - Tavenu 3 (DC 3B): 5-0.

 

Zaterdag 26 maart

De Sprint-ATTC (RC Hoofdklasse B): 8-2.

 

Maandag 28 maart

Korendijk-Hellevoets Effect (DC 3B): 1-4.

Salamanders 2-De Sprint (RC Hoofdklasse B): 1-9.

 

Woensdag 30 maart

20.15 De Repelaer - Docos (DC 1A) 3-2


Tennis 

Voorjaarscompetitie vanaf april.


Triathlon/Duathlon 

Zaterdag 26 en zondag 27 maart

Europe Cup Quarteira Portugal met deelname Kim van t Verlaat

 

Zondag 27 maart

Keistad Zwemloop Amersfoort


Twirlen 

Zaterdag 26 en zondag 27 maart

NBTA in Almere


Vechtsporten

Zaterdag 26 maart

Versus Eindhoven

Warrior event Sliedrecht

Enfusion Alkmaar

Eagle Gym Capelle

 

Zondag 27 maart

Fightclub in Den Haag

 

Judo

Zaterdag 26 maart 

Nationale Budo Dag in Arnhem


Voetbal

Veld Mannen

Zaterdag 26 maart 2022

 

Hoofdklasse A (sr 19)

SC Feyenoord -Spijkenisse = 4 - 1

 

1e klasse B (sr15) 

Nieuwenhoorn- BVCB = 2 - 3

SHO - Brielle = 4 - 2

 

2e klasse D (sr15) 

Rozenburg - Cion = 0 - 2

Spirit - Hellevoetsluis 0-4

 

3e klasse C (sr15) 

MVV '27 - Vierpolders = 2 - 3

OVV - Zuidland =  0 - 3

Botlek -VFC = 0 - 2

Vlotbrug - VDL = 1 - 1 

GHVV'13 - Kethel Spaland = 4-4


Dinsdag 29 maart (SR 14)

Rijnmond HS - OVV = 2-2

Kethel Spaland - Vlotbrug = 6-0

 

4e klasse H (sr15) 

Hekelingen- Goudswaardse Boys = 0 - 1

GOZ - SCO '63 = afgelast

Bolnes - Simonshaven = 3 - 2

 

4e klasse I (sr15) 

Abbenbroek - OFB = 4 - 2

OHVV - Stellendam = 5 - 2

FIOS -Zwartewaal = 0 - 0

Flakkee - Rockanje 1-2

 

FIDUS Cup

Dinsdag 29 maart

3e ronde

Nieuwenhoorn- Rijsoord = 4-1

 

Tussenronde 

Brielle -Jodan Boys = 0-3

©Pexels
©Pexels

Veld Vrouwen

Zaterdag 26 maart

 

2e klasse B (SR 13) 

Zuidland  - ARC  = 1 - 3

 

4e klasse F (SR 19)

Zuidland VR 3- Hekelingen = afgelast

Brielle - GHVV'13  = 7 - 1

NSVV - Nieuwenhoorn = 3 - 0

 

5e Klasse I (sr 17) 

Zuidland Vr 5- Rockanje 11 april

Fios  Vierpolders 7 mei

©Pexels
©Pexels

Zaal

Vrijdag 25 maart (SR 17)

ZVG/Cagemax - OACN Boys: 2-2.

 

Maandag 28 maart

Brielle Vr 1- Excelsior M Vr 1 5-3

Barendrecht Vr 2- Brielle VR 2 2-4

All Greens - VZ'81 5-2

Brielle - Alexandria'66 6 9-4

ZVOB 7- Drenkwaard 5-2

©Pixabay
©Pixabay

Volleybal 

Zaterdag 26 maart

WIK Groot Ammers HS 5- VVBV HS 1: 4-0.

Volley Voorne DS 1 - DVO DS 2:  3-2.

Spirit HS 3- Bernisse HS 1: 3-1.

Volley Voorne HS 1- DVO HS:UITGESTELD

Volley 2B DS 4- Vovero DS 1: 3-1.

Spivo DS 1 - Hajraa Ds 1: 3-2.

Hou Stand DS 1 -Bernisse DS 1: 1-3.

 

Dinsdag 29 maart

VVBV HS 1- Move 4U HS 2 4-0

Intermezzo HS 1- Vovero HS 1 4-0

 

Woensdag 30 maart

20.30 Volley Voorne HS 1- WIK Groot Ammers HS 5 uitgesteld

 

Donderdag 31 maart

21.30 Erasmus Volley HS 2- Spivo HS 1


Wielrennen/Toerfietsen 

Maandag 21-Zondag 27 maart 2022:

Tour de Normandie met Zuidlander Daan van Sintmaartensdijk (VolkerWesselsCyclingTeam).

 

Vrijdag 25 maart 2022:

E3 SaxoBank met Zuidlander Daan Hoole (Trek Segafredo).

 

Zondag 27 maart 2022

Gent Wevelgem met Zuidlanders Daan Hoole (Trek Segafredo/World Tour) en Roel van Sintmaartensdijk (Nederlandse Beloftenselectie/Nations Cup).

 

Woensdag 30 maart 2022:

Dwars door Vlaanderen met Zuidlander Daan Hoole (Trek Segafredo).


Waterpolo 

Zaterdag 26 maart

De Kempvis da 1- ZPB H&L prod Da 3: 9-9

De Kempvis H1- Westland H1: 11-5

 

Zondag 27 maart

SCOM Zeehond Duck Da 1- Sassenheim Da 2: 4-6.

SCOM Zeehond Duck H1 -De Gouwe H2: 7-7



Reactie schrijven

Commentaren: 0