· 

Programma 1- 7 april 2022


Atletiek

Halve Marathon Nunspeet

Cityrun Den Haag 


Badminton 

Regio teams klaar.

RBC Sowat kampioen 6e klasse; Brielse BC 2e.


Basketbal

Zaterdag 2 april

EBV Baros MSE 3- BV Voorne MSE 1: 86-58

Hurricanes MSE 1- DBV Rowic MSE 2:

Hurricanes VSE 1- CBV Binnenland VSE 3: 35-55


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen 

Zaterdag 2 april

Turnen dames individueel. Rotterdam 


Handbal

Zaterdag 2 april

Helius HS 1- Roda '71 HS 1: 19 -18

 

Zondag 3 april

TOGB DS 1- Indus DS 1: 19-18

Saturnus Leiden HS 3- Indus HS 1: afgelast

Schipluiden DS 2- Helius DS 1: 13-27

HVOS HS 1- Atomium'61 HS 1: 27-36

HVOS DS 1- Savosa DS 1: 17-20

 

Woensdag 6 April

20.00 Atomium '61 HS 1- HVOS HS 1 34-27


Hockey

Zondag 3 april

Groen Geel H12- Forcial H1: 0-0

Tempo '34 D1 - Spijkenisse D1: 0-2

Noordwijk D1 - Voorne D1: 2-1

DDHC H1- Spijkenisse H1: 4-5

Hoeksche Waard H1- Voorne H1: 2-1


Honkbal en Softbal

Competitie start in april.


Korfbal

Zaterdag 2 April

ZKV- Oranje Zwart/Hoekse 15-7

Conventus- Olympia 26-14


Paardensport

Zaterdag 2 april

M&RB Wedstrijd Dressuur, Simonshaven


Schaken 

Vrijdag 1 april

Groene hart cup dag 6

 

Zaterdag 2 April

KNSB Spijkenisse 1- Stukkenjagers 3,5-6,5

Spijkenisse 2 - Souburg 2 5,5- 2,5


Foto: Jack Holten

Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Vrijdag 1 april

Smash (M) 2 - De Beer (DC 2B): 1-4

Docos 2- De Repelaer (RC 1A): 6-4

Bernisse '80 - OTTV 2 (DC 4H): 5-0

De Repelaer 3- Hellevoets Effect (DC 3B): 4-1

 

Maandag 4 april

Tavenu 3- Hellevoets Effect (DC 3B): 0-5.

 

Dinsdag 5 april

De Beer - TTVA 1 (DC 2B): uitgesteld.10 mei


Tennis 

Voorjaarscompetitie vanaf april.


Triathlon/Duathlon 

Zondag 3 april

Europe Cup Melilla met deelname Kim van t Verlaat

Zwemloop Nieuwkoop

Westfriese Run bike run, Hoorn


Twirlen 

Zaterdag 2 april

Heerenveen/ Noordwijk


Zondag 3 april 

Kudelstaart


Vechtsporten

Zaterdag 2 april

WFL IJsselstein

Fightday, Dedemsvaart

 

Judo

1-3 april

Ben van den Eng Memorial, Beverwijk


Voetbal

Veld Mannen

Zaterdag 2 april 2022

 

Hoofdklasse A (sr 20)

Spijkenisse - DHSC = 3 - 2

 

1e klasse B (sr16) 

Terneuzense Boys- Nieuwenhoorn = 2 - 2

Brielle - Neptunus-Schiebroek = 4 - 1

 

2e klasse D (sr16) 

Strijen - Rozenburg = 2 - 2

Hellevoetsluis - SV Charlois = 6-0

 

3e klasse C (sr16) 

Vierpolders- Vlotbrug = afgelast

Zuidland - Botlek = 3 - 0

Kethel Spaland- OVV = 3 - 3

VFC- GHVV'13 = 5-1

 

4e klasse H (sr16)

SCO'63 - Zinkwegse Boys = 2 - 9

Simonshaven - Hekelingen = 0-5

 

Dinsdag 5 april (sr 15)

20.00 GOZ - SCO '63 = 2-1

 

4e klasse I (sr16) 

DVV '09 - OHVV = 2 - 0

Rockanje - NTVV = 7 - 0

Stellendam- Abbenbroek = 3-1

©Pexels
©Pexels

Veld Vrouwen

Zaterdag 26 maart

 

2e klasse B (SR 14) 

Maense - Zuidland = 3 - 5

 

4e klasse F (SR 20) 

Hekelingen Vr 1- SHO VR 1 = 2-0

GHVV '13 Vr 1- Heinenoord vr 1 = 0-6

Nieuwenhoorn VR 1- Zuidland vr 3 = 0-6

 

Maandag 4 april (Sr 17)

Jonge Spartaan vr 2 - Nieuwenhoorn VR 1 afgelast

Zuidland Vr 3 - Hekelingen vr 1 (SR 19) 1-4

 

Woensdag 6 april (SR 16)

19.45 SHO VR 1- Brielle 0-2

 

5e Klasse I (sr 18) 

Vierpolders VR 1- Melissant VR 1: afgelast

 

Maandag 4 april

20.00 Rockanje VR 1- Goudswaardse Boys VR 1 8-0

 

Fidus Cup

Woensdag 6 april

20.00 Jonge Spartaan- Zuidland VR 1 1-3

©Pexels
©Pexels

Zaal

Vrijdag 1 april (SR 18)

OACN Boys - Excelsior '31 6-3

 

Maandag 4 april

Brielle VR 1- Barendrecht VR 2 1-10

All Greens- Overmaas 2 afgelast

VOC 4- Brielle 8-5

Drenkwaard- Brielle 4 4-7

 

Woensdag 6 april

21.00 Margriet 2- All Greens 4-3

©Pixabay
©Pixabay

Volleybal 

Zaterdag 2 april

RVC Libanon'50 DS 4- Bernisse DS 1: 1-3

Vovero HS 1- Bernisse HS 2: 0-4

VCN DS 3- Spivo DS 1: uitgesteld

Vovero DS 1- Volley Zuid DS 4: 0-4

Spirit DS 1- Volley Voorne DS 1: 1-3

Spivo HS 1- Spirit HS 3: 4-0

RVC Libanon '50 HS 2 - Bernisse HS 1: 3-1


Wielrennen/Toerfietsen 

2 april

Volta Limburg Classic met Roel van Sintmaartensdijk (Zuidland/VolkerWessels Cyclingteam). 

ZoMoCo PRC Delta Spijkenisse (A-, B- en C-peloton)

Arie Verheij Jeugdronde Spijkenisse.

 

3 april 

Ronde van Vlaanderen met Daan Hoole (Zuidland/Trek Segafredo) en Chantal vd Broek-Blaak (voorheen Zuidland/Team SD Worx).

 

5 april

Dinsdagavondcompetitie PRC Delta Spijkenisse.


Waterpolo 

Vrijdag 1 april

BZC H1 - De Kempvis H1: 11-14

 

Zaterdag 2 april

De Kempvis H1 - WZC H1: 9-8

ZVL 1886 Center Da5 - De Kempvis Da 1: 1-17

De Linge/PCG Da 2 -SCOMZeehondDuck Da1: 2-7

De Linge/PCG H2- SCOMZeehondDuck H1: 8-10

 

Zwemmen

Niveauwedstrijden regio West



Reactie schrijven

Commentaren: 0