Programma 8 -14 april 2022


Atletiek 

9-10 april

NN Marathon Rotterdam


Badminton 

Regio teams klaar.

RBC Sowat kampioen 6e klasse; Brielse BC 2e.


Basketbal

Zaterdag 9 april

Voorne VSE 1- Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1: gestaakt

CBV Binnenland MSE 4- Hurricanes MSE 1: uitgesteld

Voorne MSE 1- Klipperstars MSE 3:  88-45

 

Zondag 10 april

BS Leiden VSE 3- Hurricanes VSE 1: 72 -35

 

Woensdag 13 april

Hurricanes MSE 1- Klipperstars MSE 2: 84-80


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen 

Zaterdag 9 april

Turnen, Rotterdam

Dans, Waddinxveen

Acrobatische gymnastiek, Bergschenhoek 


Handbal

Zondag 10 april

Helius HS 1- Veneco/Velo HS 1: afgelast

Roda '71 DS 1- HVOS DS 1: 15-14

Quintes/VVW HS 1- HVOS HS 1: 23-22

Twist DS 1- Indus '67 DS 1: 14-19

 

Dinsdag 12 April

HVOS DS 1- TOGB DS 1: 15-25

 

Donderdag 14 April

Feyenoord Handbal HS 2- HVOS HS 1:20-24


Hockey

Zondag 10 april

Spijkenisse DS 1- Noordwijk DS 1: 0-1

Voorne DS 1- Ommoord DS 1: 1-0

Forcial H1 - Rotterdam H8: 6-0

Voorne H1 - Souburgh H1: 6-0


Honkbal en Softbal

Vrijdag 8 april

Hawks HS 1- Hellevoet Athletics HS 1: 27-7

Hellevoet Athletics DS 1- Rascals DS 1: 6-5

Euro Stars HS 1- Spikes HS 2:9-14

 

Zondag 10 april

Islanders H2 - Hellevoet Athletics H1: 8-12


Korfbal

Geen programma dit weekend.


Paardensport

Zaterdag 9 april

Vaardigheid, HC Simonshaven

Dressuurdagen Stal Flicka 

Dressuur RV Hekelingen 


Schaken 

Vrijdag 8 april

Voorjaarscompetitie SV Spijkenisse

 

Zaterdag 9 april

J de Kluijver jeugdtoernooi, De Boekenberg Spijkenisse.

 

Donderdag 14 april
Erasmus V1 - Houten Paard 2-2


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

 

Vrijdag 8 april

De Sprint - Hellevoets Effect (DC 3B): 4-1

Gorkum - De Sprint (RC Hfd B): 3-7

Bernisse '80 - Sorry 3 (DC 4H): uitgesteld

Taveri 1- De Repelaer (DC 1A): 1-4

De Repelaer - De Treffers (R) 2 (RC 1E): 2-8 

 

Maandag 11 april

TOGB 2- De Repelaer (DC 1A): 3-2

 

Dinsdag 12 april

De Beer - Taveba 2 (DC 2B) 1-4


Tennis 

Eredivisie zondag 10 april

Life & Finance/LTC - Inquisit Consulting Heerhugowaard: 5-1.

 

Voor de overige programma's kijkt u op de verschillende verenigingssites


Triathlon/Duathlon 

Zondag 10 april

Team Triathlon Arnhem met TVS '90


Twirlen 

Zaterdag 9 april

Wedstrijden in Lelystad

 

Van 14-17 april

Ek Twirlen, Frankrijk


Vechtsporten

Zaterdag 9 april

Eagle gym, Capelle 

Zondag 10 april

YFL , Almere 

Judo

Geen toernooi in regio


Voetbal

Veld Mannen

Zaterdag 9 april 2022

 

Hoofdklasse A (sr 21)

Duno - Spijkenisse = 1 - 2

 

1e klasse B (sr17) 

Nieuwenhoorn - Brielle = 1 - 0

 

2e klasse D (sr17) 

Deltasport- Hellevoetsluis = 0 - 1

Rozenburg- Pelikaan = 1 - 2

 

3e klasse C (sr17) 

Botlek - DVO '32 = 0 - 0

OVV - VDL = 2-2 

Vlotbrug- VFC = gestaakt

HBSS  - Vierpolders = 4-2

GHVV'13 - Rijnmond HS = afgelast

 

Dinsdag 12 april

Vierpolders- Vlotbrug (sr 16) = 4-1

 

4e klasse H (sr17)

DRL - SCO'63 = 6-1 

 

4e klasse I (sr17) 

Herkingen'55 - Rockanje = 4 - 1

OHVV - OFB = 5 - 1

Flakkee - Zwartewaal = 0 - 2

Abbenbroek - Melissant = afgelast

WFB - DVV'09 = 2 - 1

 

Dinsdag 12 april

Zwartewaal - WFB (SR 16) = 1-3

©Pexels
©Pexels

Veld Vrouwen

Zaterdag 9 April

 

2e klasse B (SR 14) 

Zuidland - Den Hoorn = 2 - 2

 

4e klasse F (SR 21)  

DVV'09 VR 1 - GHVV'13 = 7 - 1

Heinenoord VR 1- Nieuwenhoorn = 5-0

Brielle - Flakkee = 3 - 0

ZBVH - Hekelingen = 18 mei

 

5e Klasse I (sr 19) 

Stellendam - Vierpolders = 11 juni

De Jonge Spartaan Vr 3 - Rockanje = 3 - 4

 

Maandag 11 april

Zuidland VR 5- Rockanje Vr 1 (SR17) = 1-3

©Pexels
©Pexels

Zaal

Vrijdag 8 april (SR 9)

OACN Boys - Sportclub Olympic/AM Supportteam: 9-2.

 

Maandag 11 april

Brielle 1- TPP/Feyenoord 17: 3-4

MVV 17 VR 1- Brielle VR 2: 6-5

WIA 30 - Drenkwaard: 5-1

©Pixabay
©Pixabay

Volleybal 

Vrijdag 8 april

Apollo HS 2- Vovero HS 1: 4-0

 

Zaterdag 9 april

Hou Stand DS 2- Vovero DS 1: 4-0

Volley Voorne DS 1 - RVC Libanon'50 DS 4: 1-3

Spivo HS 1- VVBV HS 1: 3-1

Volley Voorne HS 1- RVC Libanon'50 HS 2: uitgesteld

 

Woensdag 13 april

Volley Voorne HS 1- Erasmus Volley HS 2: 2-3


Wielrennen/Toerfietsen 

Zaterdag 9 april 2022

Omloop van de Braakman met Daan en Roel van Sintmaartensdijk (VolkerWessels Cyclingteam)

 

Zondag 10 april 2022

Amstel Gold race met Daan Hoole (Trek Segafredo)

 

Dinsdag 12 april 2022

Dinsdagavondcompetitie PRC Delta Spijkenisse.


Waterpolo 

Zaterdag 9 april

De Kempvis Da 1-MNC Dordrecht Da 2: 4-6

SCOMZeehondDuck Da 1-Z&PC de Gouwe Da 4: 12-4

De Warande H1-De Kempvis H1: 7-6

 

Dinsdag 12 april

WZC H1 -De Kempvis H1: 11-11

 

Zwemmen

Niveauwedstrijden regio West Zwijndrecht



Reactie schrijven

Commentaren: 0