· 

Programma 15-21 april 2022


Atletiek 

Maandag 18 april

Maastricht running festival


Badminton 

Regio teams klaar.

RBC Sowat kampioen 6e klasse; Brielse BC 2e.


Basketbal

Zaterdag 16 april

CBV Binnenland VSE 4- Voorne VSE 1: 20-83


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen 

Geen wedstrijden in regio.


Handbal

Dinsdag 19 april

HVOS HS 1- Van Tiel/Ventura HS 1: 26-26

 

Donderdag 21 April

21.00 Helius HS 1- Veneco/Velo HS 1: 25-16


Hockey

Geen programma ivm paasweekend.


Honkbal en Softbal

Vrijdag 15 april

Hellevoet Athletics HS 1- Spikes HS 3

Spikes HS 2- Jeka HS 1: 5-16

Spikes HS 1- Euro Stars HS 1: 14-0

 

Zaterdag 16 april

Wizards of BoZ DS 1-Hellevoet Athletics DS 1: 13-11

 

Zondag 17 april

Hellevoet Athletics H1 -Jeka H3:  6-5


Korfbal

Geen programma dit weekend.


Paardensport

Zaterdag 16 april

Fun wedstrijd HCS

 

Zondag 17 april

Dressuur HC Colinsland, Tinte

 

Maandag 18 april

Dressuur Stal Flicka

Dressuur Stal de Ronde


Schaken 

Vrijdag 15 april

Paasschaak Sv Spijkenisse

 

Donderdag 21 april

RSB: Fianchetto 1- Spijkenisse 5-3


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

 

Vrijdag 15 april

De Repelaer 3-De Sprint 1 (DC 3B): 5-0

De Repelaer-Shot '65 2 (RC 1E): 4-6

 

Zaterdag 16 april

De Sprint-De Treffers(M) 1 (RC HFD B): 9-1

 

Dinsdag 19 april

Alexandria '66 2-De Beer (DC 2B): 4-1

De Repelaer 4-Bernisse '80 (DC 4H): 3-2

 

Woensdag 20 april

De Repelaer-Dordrecht 2 (DC 1A): 3-2


Tennis 

Eredivisie maandag 18 april

Leimonias FDJ Advocaten- Life & Finance/LTC: 4-2

 

Voor de overige programma's kijkt u op de verschillende verenigingssites.


Triathlon/Duathlon 

Zaterdag 16 april

Tri2One Tijdrit/Duathlon Almere

 

Zondag 17 april

Europe Triathlon cup in Yenisehir (Tur) met Joey van t Verlaat


Twirlen  

Van 14-17 april Ek Twirlen in Frankrijk 


Vechtsporten

Zaterdag 16 april

Battle of the South , Heerlen

Business Kickboxing, den Haag

 

Dinsdag 19 april
Student Boxing Delft

 

Judo

Geen regiotoernooien.



Voetbal

Veld Mannen

Zaterdag 16 april 2022

 

Hoofdklasse A (sr 22)

Spijkenisse - Zwaluwen Vlaardingen = 0 - 1

 

Maandag 18 april (SR 23)

Smitshoek- Spijkenisse = 0 - 1

 

1e klasse B (sr18) 

Brielle - Kloetinge = 3 - 2

Xerxes /DZB - Nieuwenhoorn = 3 - 1

 

2e klasse D (sr18)

sv Charlois - Rozenburg = 5 - 4

Hellevoetsluis- FC Binnenmaas = 2 - 4

 

3e klasse C (sr18) 

Botlek - MVV'27 = 0 - 1

Rijnmond HS - Vlotbrug = 1 - 1

Vierpolders- OVV = 1 - 0

VDL -GHVV '13  = 2 - 0

Zuidland- HBSS = 2 - 0

 

Maandag 18 april (sr 17)

Vlotbrug- VFC (restant) = 0 - 1

 

Dinsdag 19 april (SR 17)

GHVV '13 - Rijnmond HS = 3 - 2

 

4e klasse H (sr18)

SCO'63 - Hekelingen = 0 - 1

Simonshaven - ZBVH = 0 - 3

 

Maandag 18 april (SR 17)

Zinkwegse Boys- Simonshaven 3 - 1

 

Dinsdag 19 april (sr 17

Hekelingen - TransvaliaZW = 3 - 1

 

4e klasse I (sr18)

Rockanje - WFB = 2 - 1

SNS -OHVV = 0 - 1

Fios - Abbenbroek = 2 - 1

Zwartewaal - NTVV = 3 - 0

DVV'09 - Flakkee = 2 - 1

 

Dinsdag 19 april (sr 17)

Abbenbroek- Melissant = 7 - 1

©Pexels
©Pexels

Veld Vrouwen

Zaterdag 16 april

 

2e klasse B (SR 15) 

Zuidland vr 1 - Vrij

 

4e klasse F

Flakkee - Brielle = 0 - 4

SHO - Nieuwenhoorn = 2 - 4

Heinenoord Vr 1 - GHVV'13 = 7 - 1

NSVV - Hekelingen = 1 - 1

 

 

 

5e Klasse I (sr 8) 

NSVV Vr 2- Vierpolders = 3 - 2


Fidus Cup

Dinsdag 19 april (kwartfinale)

Berkel Vr 1- Zuidland Vr 1 = 3-1

©Pexels
©Pexels

Zaal

Vrijdag 15 april (SR 19)

ZVV Eindhoven - OACN Boys: 5 - 4 

©Pixabay
©Pixabay

Volleybal 

Zaterdag 16 April

VC WIK Groot Ammers HS 5-Spivo HS 1: 3-1

Vovero HS 1-Apollo HS 2: 4-0

Bernisse DS 1-RVC/Libanon '50 DS 4: 1-3

Bernisse HS 1-RVC/Libanon'50 HS 2: 1-3

 

Dinsdag 19 April

Bernisse DS 1- Intermezzo DS 1: 3-2

 

Donderdag 21 April

19.00 Erasmus Volley DS 2- Volley Voorne DS 1 4-0

21.15 DVO HS 1- Spivo HS 1 3-1


Wielrennen/Toerfietsen 

Zaterdag 16 april 2022

Arno Wallaart Memorial met Daan en Roel van Sintmaartensdijk (VolkerWessels Cyclingteam)

Parijs Roubaix Feminin met Chantal van den Broek- Blaak (SD Workx)

 

Zondag 17 april 2022

Parijs-Roubaix met Daan Hoole (Trek Segafredo)

 

Dinsdag 19 april 2022

Dinsdagavondcompetitie PRC Delta Spijkenisse.


Waterpolo

Donderdag 21 april

21.00 De Kempvis H1- De Reigers H1  12-9



Reactie schrijven

Commentaren: 1
  • #1

    aiPxvpay (dinsdag, 16 augustus 2022 17:10)

    1