Programma 22-28 april 2022


Atletiek 

Zondag 24 april

Enschede Marathon 

G-atletiekmeeting Tessenderlo (met AV Spark)

 

Woensdag 27 april

Oranjeloop, Oudenhoorn


Badminton 

Regio teams klaar.

RBC Sowat kampioen 6e klasse; Brielse BC 2e.


Basketbal

Zaterdag 23 april

Voorne VSE 1-B.O.B. VSE 1: 60-33

BC Waldric VSE 2-Hurricanes VSE 1: 71-62

Voorne MSE 1-Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1: 73-67


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen 

zaterdag 23/zondag 24 april

Turnen Dames Rotterdam


Handbal

Zaterdag 23 april

VOS HS 1- Quintes/VVW HS 1: 26-26

 

Zondag 24 april

Savosa HS 1- Helius HS 1: 16-24

Indus'67 DS 1- Savosa DS 1: 26-20

Indus '67 HS 1- Hercules HS 4:51-19

 

Dinsdag 26 april

HVOS DS 1- DWS DS 2 :26-23

 

Donderdag 28 april

DES '72 DS 1- Helius DS 1 15-26

HVOS HS 1- Groene Ster HS 1 27-31


Hockey

Zondag 24 april.

Catwijck D1- Voorne D1 : 1-1

Ommoord D1 - Spijkenisse D1 :2-1

Leonidas H23 -Forcial H1 : 2-1

Tempo BoZ H1- Voorne H1 : 4-4

Zevenbergen H1- Spijkenisse H1 : 2-2


Honkbal en Softbal

Vrijdag 22 april

Ridderkerk Rowdies HS 1-Hellevoet Athletics HS 1: 18-15

Vlaardingen Holy HS 2-Spikes Hs 1: 3-18

Spikes HS 2-Zwijndrecht HS 1: 5-12

Spikes HS 3 - Hawks HS 1: 5-25


Korfbal

Zaterdag 23 april

Trekvogels- Olympia : 20-2

Nikantes- Capproen : 6-17

ZKV- Thor (H) : 7-10


Paardensport

Zaterdag 23 april

KNHS wedstrijd Simonshaven

 

Zondag 24 april

RPC Rockanje Stal Stinger 

Mennen Dressuur vaardigheid Stal de Ronde


Schaken 

Vrijdag 22 april

finale Groene Hart Jeugdcup

Voorjaarscompetitie sv Spijkenisse

 

Zaterdag 23 april

Pauk Keres 2- Spijkenisse 1 : 5-5

Goes 2 - Spijkenisse 2: 0,5-7.5


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Vrijdag 22 april

De Sprint 1- Korendijk 1 (DC 3B): 3-2

Bernisse '80-Sorry 3 (DC 4H): 3-2

VVV 2-De Repelaer 1 (RC 1E): 4-6

 

Zaterdag 23 april

De Sprint 1-DHC 1 (RC Hfdkl B): 7-3

 

Maandag 25 april

Tavenu 3-De Sprint 1(DC 3B): 2-3

 

Dinsdag 26 april

De Beer 1-NTTC 2 (DC 2B): 3-2

 

Donderdag 28 april

Shot'65 2-De Repelaer 1 (RC 1E): 7-3

TaLaNi 1-De Repelaer 1 (DC 1A): 0-5


Tennis 

Eredivisie zondag 24 april

Life & Finance/LTC - Muller Bouw/De Pettelaer 4-2

 

Voor de overige programma's kijkt u op de verschillende verenigingssites.


Triathlon/Duathlon 

Zaterdag 23 april

Wezenloop triathlon Ijsselmuiden

 

Zondag 24 april

Tri4you Zwemloop Assen

Stelleplas Zwemloop Heinkenszand


Twirlen  

Zondag 24 april

Roosendaal

Schiedam


Vechtsporten

Zaterdag 23 april/ Zondag 24 april

Sterker door Strijd Gala Rotterdam

Beren Cup Boca Sports, Oudenhoorn

 

Judo

Friese Masters

Open Zuid Hollands -12


Voetbal

Veld Mannen

Zaterdag 23 april 2022

 

Hoofdklasse A 

Spijkenisse - Capelle = 0 - 1 

 

1e klasse B  (sr19)

Nieuwenhoorn- Kloetinge = 0-1 

Papendrecht- Brielle = 0-1

 

2e klasse D (sr19)

CION - Hellevoetsluis = 1 - 1 

Rozenburg - Sparta av = 0 - 2

 

3e klasse C (sr19) 

OVV - GHVV'13 = 3 - 0 

Vierpolders- Zuidland = 3 - 1 

Kethel Spaland- SC Botlek = 4 - 1 

 

4e klasse H (sr19)

Overmaas -SCO '63 = 4 - 0

Simonshaven- NBSVV = 1 - 1

Hekelingen- GOZ = 1 - 0

 

4e klasse I (sr19)

Abbenbroek- Zwartewaal = 4 - 3

OHVV- Rockanje = 1 - 0 

©Pexels
©Pexels

Veld Vrouwen

Zaterdag 23 april

 

2e klasse B (SR 16) 

RKAVV - Zuidland = 7 - 1

 

4e klasse F (sr 22) 

Heinenoord Vr 1- Brielle Vr 1 = 2 - 0

Hekelingen Vr 1- NSVV Vr 1 = afgelast

Zuidland VR 4- Nieuwenhoorn VR 1 = 6 - 2

 

5e Klasse I (sr 20) 

Rockanje Vr 1- DVV'09 VR 2 = 1 - 2

©Pexels
©Pexels

Zaal

Vrijdag 22 april (SR20 )

Sportclub Olympic/AM Support-OACN Boys: 6-7

 

Maandag 25 april

Brielle -ZVOB 4 :0-1

MVV '27 Vr 1- Brielle VR 1 :10-2

MVV'27 Vr 2 - Brielle Vr 2 :0-15

Drenkwaard- Spartaan '20 1 :2-13

Olympia GO 2- All Greens :7-2

©Pixabay
©Pixabay

Volleybal 

Vrijdag 23 april

Move4u HS 2- VVBV HS 1:

 

Zaterdag 23 april

Donki Sjot DS 1- Spivo DS 1 : 4-0

Spivo HS 1 - Erasmus Volley HS 2 : 1-3

 

Dinsdag 26 april

Volley Voorne HS 1- VVBV HS 1:Uitgesteld

Bernisse HS 1- Spivo HS 1:4-0

Vovero HS 1- Hou Stand HS 3: 1-3


Wielrennen/Toerfietsen 

Zondag 24 april 2022

Luik- Bastenaken- Luik met deelname Chantal van der Broek -Blaak (SD Worx)

 

Maandag 25 april

Tour de Bretagne met Kevin Inkelaar (Leopard Pro Cycling)


Waterpolo

Zaterdag 23 april

Waterpolo Den Haag Da2 - De Kempvis Da1 : 4-7

De Kempvis H1- BZC H1 : 14-7

SCOM Zeehond Duck Da1- De Reigers Da1 : 5-3

SCOMZeehond Duck H1- Katwijk H3 : 9-2

 

Zwemmen 23 en 24 april

Nationale competitie dag 5



Reactie schrijven

Commentaren: 0