· 

Programma 29 april tot 6 mei 2022


Atletiek 

Zondag 1 mei

Seniorencompetitie Spark AV Spijkenisse.


Badminton 

Regio teams klaar.

RBC Sowat kampioen 6e klasse; Brielse BC 2e.


Basketbal

Zaterdag 30 april

Punch VSE 1- Hurricanes VSE 1: uitgesteld

B.O.B. MSE 1- Voorne MSE 1: 72-52


Zondag 1 mei

SBU VSE 4 - Voorne VSE 1: 12-67


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen 

Geen wedstrijden ivm meivakantie.


Handbal

Atomiuim HS 2- Helius HS 1: reeds afgelast in verband met de meivakantie.


Hockey

Zondag 1 mei

Geen programma i.v.m. meivakantie.


Honkbal en Softbal

Vrijdag 29 april

Jeka HS 1 - Spikes HS 1: 1-16

Hellevoet Athletics HS 1- Wizards of BoZ HS 1: 3-35

Spikes HS 2- Vlaardingen Holy HS 2: 1-14

 

Zaterdag 30 april

Zwijndrecht HS 2 - Spikes HS 3: uitgesteld

 

Zondag 1 mei

Stags H1 - Hellevoet Athletics H1: 3-8


Korfbal

Zaterdag 30 april

Geen programma i.v.m. de meivakantie. 


Paardensport

Zaterdag 30 april

Buitenritten Simonshaven

 

Zondag 1 mei

Dressuur PSV voorne Putten, Rockanje


Schaken 

Vrijdag 29 april

RSB 4-tallen

Spijkenisse V1- Charlois Europoort V1: 2,5 - 1,5 


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Vrijdag 29 april

ATTC EVO-repro 1- De Sprint (RC Hfd B): 2-8

Bernisse '80 -Boomgaardshoek 3 (DC 4H): 2-3

 

Dinsdag 3 mei

De Repelaer 1- Docos 2 (RC 1E): 7-3


Tennis 

Eredivisie zondag 1 mei

Nieuwerkerk- Lfie & Finance/LTC: 4-2

 

Voor de overige programma's kijkt u op de verschillende verenigingssites.


Triathlon/Duathlon 

Zaterdag 30 april

Kwalificatie wk Duathlon, Sittard

 

Zondag 1 mei 

Triami super sprint triathlon Deventer


Twirlen  

Zondag 1 mei

Meivakantie: geen wedstrijden


Vechtsporten

Zaterdag 30 april

Friese strijders Burgum

 

Judo

Zaterdag 29 april-zondag 1 mei

Europese Judo Kampioenschappen.



Voetbal

Veld Mannen

Zaterdag 30 april 2022

 

Hoofdklasse A SR 25

Rijsoord- Spijkenisse: 1-5

 

1e klasse B  (sr20) 

Brielle - Terneuzense Boys (LIVE SOVP): 3-2

Neptunus/Schiebroek - Nieuwenhoorn: 2-4

 

2e klasse D (sr20)

SVS - Rozenburg: 1-1

Hellevoetsluis - Strijen (LIVE SOVP): 5-0

 

3e klasse C (sr20) 

Botlek - HBSS (Live SOVP): 1-2

Zuidland- DVO '32 (Live SOVP): 1-3

GHVV'13 - Vlotbrug (Live SOVP): 1-2

VFC- Vierpolders: 6-0

 

4e klasse H (sr20)

SCO '63 - Piershil: 3-1

TransvaliaZW - Simonshaven: 5-2

DRL -Hekelingen: 3-5

 

4e klasse I (sr20) 

Rockanje - Abbenbroek (Live SOVP): 5-2

FIOS- OHVV: 1-2

Zwartewaal - OFB (LIVE SOVP): 0-2

 

FIDUS Cup

Dinsdag 3 mei

Olympia- Nieuwenhoorn: 1-3

©Pexels
©Pexels

Veld Vrouwen

Zaterdag 30 april

 

2e klasse B (SR 17) 

Zuidland VR 1- GJS VR 1: 0-4

 

4e klasse F (sr 23)  

Zuidland VR 3- GHVV'13 Vr 1: 5-1

DVV'09 VR 1- Brielle VR 1: 4-0

Nieuwenhoorn Vr 1- SHO VR 1: 3-2

Zuidland VR 4- Hekelingen VR 1: 2-1

 

Maandag 2 mei

De Jonge Spartaan VR 2- Nieuwenhoorn VR1: 4-4

 

5e Klasse I (sr 13) 

Rockanje VR 1- Stellendam VR 1: 4-4

Hekelingen VR 2- Vierpolders VR 1: 3-0

©Pexels
©Pexels

Zaal

Vrijdag 29 april (SR 15)

Kawin-OACN Boys: 3-3

©Pixabay
©Pixabay

Volleybal 

Zaterdag 30 april

RVC/Libanon'50 DS 6 - Vovero DS 1: 4-0


Wielrennen/Toerfietsen  

Zaterdag 30 april

PWZ Zuidenveldtour met Daan van Sintmaartensdijk.

 

Kees van Dijk Toertocht in Spijkenisse (TCVP)


Waterpolo

Zaterdag 30 april

De Kempvis H1 -Z&PC de Gouwe H1: 11-10



Reactie schrijven

Commentaren: 0