· 

Programma 6 tot 13 mei 2022


Atletiek 

Zaterdag 7  mei

Testloop Spark AV Spijkenisse.


Badminton 

Regio teams klaar.

RBC Sowat kampioen 6e klasse; Brielse BC 2e.


Basketbal

Zaterdag 7 mei

Voorne VSE 1- Hurricanes VSE 2 uitgesteld

Voorne MSE 1- Hurricanes MSE 1 : 67-60

New Stars VSE 1 - Hurricanes VSE 1 : 66-46

 

Woensdag 11 mei

Hurricanes MSE 1- Helmink Heroes MSE 1 : 79-88


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen 

Zaterdag 7 mei

Trampoline, Zoetermeer


Handbal

Zondag 8 mei

DWS DS 2- Indus '67 DS 1: 15-25

HVOS DS 1- Schipluiden DS 1: afgelast

B&BHealthcare/WHC-Hercules HS 2-HVOS HS 1: 24-29

Helius HS 1- Saturnus Leiden HS 2: afgelast


Hockey

Zondag 8 mei

Forcial H1- Krimpen H2 : 3-2

Spijkenisse D1- Catwijck D1 : 1-3

Voorne D1- HDS D1: 2-2

Spijkenisse H1- Bleiswijk H1 : 4-2

Voorne H1- Krimpen H1 : 7-0


Honkbal en Softbal

Vrijdag 6 mei

Ridderkerk Rowdies HS 1- Spikes HS 3 : 

Hellevoet Athletics DS 1- Schiedam DS 1 : 7-14

Spikes HS 1- Spikes HS 2 : 14-10

 

Zaterdag 7 mei

Zwijndrecht HS 2- Hellevoet Athletics HS 1: afgelast

 

Maandag 9 Mei

Hellevoet Athletics DS 1- Stags DS 1 : 4-11


Korfbal

Zaterdag 7 mei

Geen programma i.v.m. de meivakantie. 


Paardensport

Vrijdag 6 mei
Avondwedstrijd Stal Flicka

 

Zaterdag 7 mei

Buitenritten Simonshaven

 

Zondag 8 mei

Dressuur RV Colinsland, TINTE


Schaken 

Vrijdag 6 Mei

Voorjaarscompetitie SV Spijkenisse

Interne competitie Houten Paard

 

Donderdag 12 mei

Interne competitie De Pionier


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Dinsdag 10 mei

De Beer 1- TTVA 1 (DC 2B): 5-0.

De Beer 3- Bernisse '80 (DC 4H): 1-4.


Tennis 

Eredivisie zondag 8 mei

Geen speeldag.

 

Voor de overige programma's kijkt u op de verschillende verenigingssites.


Triathlon/Duathlon 

Zaterdag 7 mei

Intermountain Healthcare Iron Man St George Utah, met Jim Doornbosch

 

Zwolse Zwemcup, Zwolle


Twirlen  

Zaterdag 7 mei

NK Majorettes Almere

 

Zondag 8 mei

Wedstrijd Almere


Vechtsporten

Vrijdag 6 mei

Dutch open

Vrijdag 6-zondag 8 mei

 

Amsterdam Judo Event

 

Zaterdag 7 mei - 10 mei

Student Boxing Groningen

 

Zaterdag 7- donderdag 12  Mei

HOC Westervoort


Volleybal 

Vrijdag 6 mei

Move 4U HS 2 -Volley Voorne HS 1 : 0-4

 

Zaterdag 7 mei

VCE/PSV DS 1- Spivo DS 1 : 4-0

Bernisse HS 1- VVBV HS 1 : 4-0

 

Dinsdag 10 mei

20.30 Vovero HS 1- Apollo HS 2

 

Woensdag 11 mei

Volley Voorne HS 1- DVO HS 1 : niet gespeeld

 

Donderdag 12 Mei

19.00 Erasmus Volley HS 2- Bernisse HS 1

20.45 Vovero DS 1- DVO DS 3


Voetbal

Veld Mannen

Zaterdag 7 mei / Dinsdag 10 mei

 

Hoofdklasse A SR 26

Spijkenisse-Achilles Veen = 2 - 1

 

1e klasse B  (sr21) 

Nieuwenhoorn-Heinenoord = 5 - 3

Nieuw Lekkerland-Brielle = 1 - 3

 

Dinsdag (SR 22)

Nieuwenhoorn- Oranje Wit = 1 - 1

Brielle- Heinenoord = 2 - 0

 

2e klasse D (sr21)

CWO-Hellevoetsluis = 1 - 3

Spirit - Rozenburg = 4 - 0

 

Dinsdag (SR 22)

Rozenburg - Binnenmaas = 2 - 3

Sparta av - Hellevoetsluis = afgelast (17 mei)

 

3e klasse C (sr21) 

OVV-MVV'27 =  3 - 0

Vierpolders-Botlek = 2 - 1

Vlotbrug-Zuidland = 0 - 3

HBSS-GHVV'13 = 2 - 1

 

Dinsdag (SR 22)

Rijnmond HS-Vierpolders = 1 - 2

Vlotbrug-OVV = 0 - 1

GHVV'13- Botlek = 0 - 5

VFC-Zuidland = 2 - 0

 

4e klasse H (sr21)

Hekelingen-NBSVV = 6 - 0

Simonshaven-WCR = 1 - 0

Goudswaardse Boys-SCO '63 = 1 - 0

 

Dinsdag (SR 22)

SCO '63-Simonshaven = 1 - 1

Hekelingen-ZBVH = 2 - 0 

 

4e klasse I (sr21)

Herkingen-Abbenbroek = 5 - 1

OHVV-WFB = 2 - 1

Rockanje-DVV'09 = 2 - 3

Stellendam-Zwartewaal = 3 - 0

 

Dinsdag (SR 22)

Abbenbroek-OHVV = gestaakt i.v.m. blessure.

Zwartewaal-SNS = 4 - 1

Melissant-Rockanje = 0 - 4

©Pexels
©Pexels

Veld Vrouwen

Zaterdag 7 mei

4e klasse F  

Nieuwenhoorn-Hekelingen (SR 11) = 4-2

GHVV'13-Jonge Spartaan Vr 2 (SR 14) = 2 - 4

 

5e Klasse I 

FIOS VR 1-Vierpolders VR 1 (SR 14): 

Maandag 9 mei

Rockanje VR 1-Zuidland VR 5(SR 10): 5-1

 

Woensdag 11 mei

2e klasse B (SR 18)

IFC VR 1-Zuidland VR 1 3-2

©Pexels
©Pexels

Zaal

Vrijdag 6 mei (SR 21)

JCK/AISO - OACN Boys = 8-2

 

Maandag 9 mei

Brielle VR 1-MVV'27 VR 2 = 6-1

Brielle VR 2-Excelsior M VR 1 = 8-1

Drenkwaard-WIA 29 = 2-7

Brielle-ZVOB 5 = 5-3

All Greens-TPP/Feyenoord Futsal 11 = nbb

 

Woensdag 11 Mei

WIA 29- Drenkwaard = 6-4

©Pixabay
©Pixabay

Wielrennen/Toerfietsen

6 en 7 mei

H4A Internationaal Beloftenweekend met Zuidlands talent Roel van Sintmaartensdijk. Goed in vorm. Lees hier meer.

 

Geen toertochten regionale Toerclubs.


Waterpolo

Zaterdag 7 mei

geen programma


Zwemmen

6- 8 Mei

ONMK Eindhoven

 

7 mei

Poseidon'56 Rivera bad 



Reactie schrijven

Commentaren: 0