· 

Programma 13 tot 19 mei 2022


Atletiek 

Zaterdag 14  mei

Competitie Junioren, Papendrecht

 

Zondag 15 mei

Robalympics G-atletiek meeting Diest, Belgie


Badminton 

Regio teams klaar.

RBC Sowat kampioen 6e klasse; Brielse BC 2e.


Basketbal

Zaterdag 14 mei

13.30 Helmink Heroes VSE 1- Voorne VSE 1 24-77

17.15 Klipperstars MSE 2- Voorne MSE 1 20-0

19.15 B.O.B MSE 1- Hurricanes MSE 1 80-65

 

Donderdag 19 mei

20.15 Klipperstars MSE 2- Hurricanes MSE 1 93-73

20.30 Voorne VSE 1- Hurricanes VSE 2 60-37

 


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen 

 

Zaterdag 14 mei

Ritmisch gymnastiek. De Akkers

Turnen Heren, Zoetermeer

Turnen Dames Rotterdam


Handbal

Zondag 15 mei

11.50 Helius DS 1- Roda '71 DS 2 26-16

12.00 Twist HS 2- Helius HS 1 18-40

12.30 HVOS DS 1- Drechtsteden DS 1 23-11

13.00 Roda '71 DS 1- Indus '67 DS 1 19-23

15.30 Roda '71 HS 2- Indus '67 HS 1 18-36

 


Hockey

Zondag 15 mei

12.45 Bleiswijk D1- Voorne D1 1-3

12.45 HDS D1- Spijkenisse D1 3-0

14.30 Leiden H10 - Forcial H1 afgelast

14.45 Wateringse Veld H1- Spijkenisse H1 4-0

15.00 Prinsenbeek H1- Voorne H1 2-3

 


Honkbal en Softbal

 

Vrijdag 13 mei

19.00 Wizards of BOZ HS 1- Spikes HS 3 26-7

19.30 Hellevoet Athletics HS 1- Hawks HS 1 5-27

19.30 Spikes HS 2- Euro Stars HS 1

20.00 Spikes HS 1- Zwijndrecht HS 1 11-1

 

Zondag 15 mei

14.30 Hellevoet Athletics H1- Islanders H1 11-7


Korfbal

Zaterdag 14 mei

15.30 Olympia - Nikantes 10-13

15.30 't Capproen- Trekvogels 8-17

15.30 Vlug & Vaardig/KCN- ZKV 8-12


Paardensport

Vrijdag 13 mei-15 mei

Haringkop trofee vlaardingen

 

Zaterdag 14 mei

Dressuur HCS
Zondag 15 mei

Dressuur Hekelingen

Dressuur rv Rockanje

 

Dinsdag 17 mei

Avond dressuur stal Flicka


Schaken 

Vrijdag 13 Mei

Voorjaarscompetitie SV Spijkenisse

Interne competitie Houten Paard

Dinsdag 17 mei

HI Ambacht 1- De Pionier 1

3 Torens V1- Houten Paard V1

Donderdag 19 mei

Ashtapada V1- Spijkenisse V1


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

 

Voorjaarscompetitie Afgelopen


Tennis 

Eredivisie zondag 15mei

12.00 MET Hotel Badhoevedorp- Life & Finance /LTC

 1-5

Voor de overige programma's kijkt u op de verschillende verenigingssites.


Triathlon/Duathlon 

 14-15 mei

Europe Triathlon Cup Caorle met Joey en Kim van 't Verlaat


Twirlen  

 

14-15 mei Voorronde NK Almere

 


Vechtsporten

Vrijdag 13 mei

Student Boxing Amsterdam

Zaterdag 14 mei

Student Boxing Rotterdam

Enfusion Arnhem

Zondag 15 mei 
Local Heroes gala Geleen

 

Judo

Jeugdteams competitie dordrecht

Houvast Toernooi Mierlo


Volleybal 

Zaterdag 14 mei
15.00 Spiv0 DS 2- Bernisse DS 1 3-1

 

 


Voetbal

Veld Mannen

Zaterdag 14 mei

 

Hoofdklasse A SR 27

Spijkenisse-'s Gravenzande = 1 - 1

 

1e klasse B  (sr23) 

Brielle - Xerxes DZB = 1 - 1

Papendrecht- Nieuwenhoorn = 1 - 1

 

2e klasse D (sr23)

Rozenburg- CWO = 0 - 3

15.00 Hellevoetsluis- Pelikaan LIVE SOVP

 

Dinsdag 17 mei(SR 22)

20.00 Sparta av - Hellevoetsluis 5-1

 

3e klasse C (sr23) 

MVV '27 -Vlotbrug

HBSS- OVV = 2 - 1

Zuidland- Kethel Spaland = 4 - 1

DVO'32 -GHVV'13 = 4 - 1

Vierpolders - VDL = 3 - 1

 

4e klasse H (sr23)

Simonshaven - Goudswaardse Boys = 1 - 0
Transvalia/ZW - SCO '63

Bolnes - Hekelingen = 1 - 4

 

4e klasse I (sr23)

 OHVV - Herkingen = 7 - 1

Abbenbroek -Flakkee

Zwartewaal - DVV'09 = 0 - 4

OFB -Rockanje = 0 - 5

 

Dinsdag 17 mei(SR 22)

Abbenbroek-OHVV 2-3

 

Fidus Cup Kwartfinale

dinsdag 17 mei

20.00 Nieuwenhoorn- Heerjansdam 0-2

©Pexels
©Pexels

Veld Vrouwen

Zaterdag 14 mei

 2e klasse B (SR 19)

13.30 DSVP VR 1- Zuidland VR 1 = 4 - 1

4e klasse F  (SR 24)

 

09.45 GHVV'13 VR 1- Flakkee VR 1 4-2

Woensdag 18 mei

19.30 De Jonge Spartaan Vr 2- Brielle Vr 1 (SR 20)

19.30 ZBVH VR 1- Hekelingen VR 1 (SR 21)

 

5e Klasse I (SR 21)

10.30 Vierpolders VR 1- NSVV VR 2

13.30 FIOS VR 1 -Rockanje VR 1

 

 

©Pexels
©Pexels

Zaal

Vrijdag 13 mei (SR 22)

20.30 OACN Boys- CFM/Transito 7-4

 

Maandag 16  mei

19.00 Brielle -Rotterdamse Studenten 8 3-8

21.00 All Greens- TPP/Feyenoord Futsal 13 7-5

 

©Pixabay
©Pixabay

Wielrennen/Toerfietsen

Zondag 15 mei 

Omloop der Kempen

 

Dinsdag 17 mei

Ruddervoorde

 

Donderdag 19 mei

Puivelde


Waterpolo

Zaterdag 14 mei

19.05 Z&PC de Gouwe H1- De Kempvis H1 10-9


Zwemmen

 

14-15 mei

Provinciale kampioenschappen Den Haag

 



Reactie schrijven

Commentaren: 0