· 

Programma 20 tot 27 mei 2022


Atletiek 

Zaterdag 2 mei

Competitie pupillen Barendrecht

 

Zondag 22 mei

Vestingloop Brielle

Senioren competitie Dordrecht

Ruitenbeek halve marathon Maassluis


Badminton 

Regio teams klaar.

RBC Sowat kampioen 6e klasse; Brielse BC 2e.


Basketbal

Zaterdag 21 mei

CBV Binnenland VSE 3 - Hurricanes VSE 1 54-56

Voorne MSE 1- EBV Baros MSE 3 77-80

DBV Rowic MSE 2- Hurricanes MSE 1 20-0

 

Woensdag 25 mei

CBV Binnenland MSE 4- Hurricanes MSE 1 20-0 


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen 

Zaterdag 21- Zondag 22 mei

Districtswedstrijden Rotterdam


Handbal

Zondag 22 mei

Vires et Celeritas DS 1- Helius DS 1 verplaatst naar 18 juni

Vires et Celeritas HS 1- Helius HS 1 19-28

Atomium '61 DS 1- HVOS DS 1 20-21

Indus '67 DS 1- DIOS DS 1 21-22

Indus '67 HS 1 - De Meeuwen HS 1 22-26 


Hockey

Vrijdag 20- Zondag 22 mei

Jubileumweekend HC Voorne

 

Zondag 22 mei

Feijenoord H2 -Forcial H1 uitgesteld

Spijkenisse D1 - Bleiswijk D1 5-1

Barendrecht D1- Voorne D1 4-0

Feijenoord H1 -Voorne H1 1-5

Teteringen H1- Spijkenisse H1 4-3


Honkbal en Softbal

Vrijdag 20 mei 

Spikes HS 3- Hellevoet Athletics HS 1 afgelast

Jeka HS 1- Spikes HS 2 uitgesteld

Hellevoet Athletics DS 1 - Adegeest DS 2 uitgesteld

 

Zaterdag 21 mei

Zwijndrecht HS 2- Spikes HS 3 uitgesteld

 

Zondag 22 mei

The Hawks H2 -Hellevoet Atletics H1 uitgestekd

 

Woensdag 25 mei

Hellevoet Athletics HS 1- Spikes HS 3 afgelast


Korfbal

Zaterdag 21 mei 

Vlug & Vaardig/KCN- Capproen 9-20

Olympia- ZKV 12-4


Paardensport

Zaterdag 21 mei

Fun wedstrijd Simonshaven

 

Zondag 22 mei

Dressuur, Stal de Ronde

 

Donderdag 26 mei

Dressuur PSV Voorne Putten, Rockanje


Schaken 

Vrijdag 20 mei

Voorjaarscompetitie SV Spijkenisse

Interne competitie Houten Paard

 

Zaterdag 21 mei

ZSC 1 -Spijkenisse 2 3,5-4,5

UVS 1- Spijkenisse 1 5,5-4,5


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Voorjaarscompetitie beëindigd. Lees hier de terugblik.


Tennis 

Eredivisie zondag 22 mei

Life & Finance/LTC-Sportverlichting.com/Suthwalda 4-2

 

Voor de overige programma's kijkt u op de verschillende verenigingssites.


Triathlon/Duathlon 

Zondag 22 mei

Triathlon Ter Aar

Hof van Twente triatlon

DTS Haarlemmermeer, Hoofddorp 


Twirlen  

Geen wedstrijd dit weekend.


Vechtsporten

Vrijdag 20 mei 

Student boxing Amsterdam

 

Zaterdag 21 mei

RAW diamonds Almere

 

Zondag 22 mei
Fightclub Den Haag

LFL Amsterdam

 

Judo

NK MBO Judo, Zwolle

Internationaal toernooi IJsselmond Cup, Kampen


Voetbal

Veld Mannen

Zaterdag 21 mei

  

1e klasse B  (sr24) 

RVVH -Brielle = 1 - 1

Nieuwenhoorn- Heerjansdam = 1 - 0

 

2e klasse D (sr24)

15.00 Alexandria'66 - Hellevoetsluis 1-2

15.00 DCV- Rozenburg 1-0

 

3e klasse C (sr24) 

OVV- Botlek = 1 - 3

Rijnmond HS- Zuidland = 4 - 1

GHVV'13 - MVV 27 = 4 - 4

Vlotbrug- HBSS = 0 - 6

 

4e klasse H (sr24)

SCO '63 - NBSVV = 1 - 2 

GOZ- Simonshaven = 0 - 1

Hekelingen - Zinkwegse Boys = 3 - 0

 

4e klasse I (sr24)

WFB - Abbenbroek = 4 - 1

Flakkee - OHVV = 0 - 8

Melissant -Zwartewaal = 2 - 0

Rockanje- Stellendam = 2 - 0

 

Hoofdklasse A (SR 28)

Donderdag 26 mei

Scherpenzeel- Spijkenisse = 1-2

©Pexels
©Pexels

Veld Vrouwen

Zaterdag 14 mei

2e klasse B (SR 20)

14.30 Zuidland VR 1 - Sleeuwijk VR 1 = 0 - 6

 

4e klasse F  (SR 25)

10.30 Zuidland VR 4- Brielle VR 1 = 7 - 2

12.00 Nieuwenhoorn Vr 1- ZBVH VR 1 5-3

13.30 NSVV VR 1 - GHVV'13 VR 1 4-0

 

Maandag 23 mei (SR 24)

20.00 Hekelingen VR 1- Nieuwenhoorn VR 1 2-4

Dinsdag 24 mei

20.00 GHVV'13 VR 1- DVV'09 VR1 3-11

 

5e Klasse I (SR 22)

12.00 Rockanje Vr 1- Vierpolders VR 1 afg.

©Pexels
©Pexels

Zaal

Vrijdag 20 mei

21.00 OACN Boys 8- Drenkwaard 8-4

 

Maandag 23  mei

ZVOB 3- Brielle 5-0

MVV'27 VR 2 -Brielle VR 1 4-4

All Greens -TPP/Feyenoord 11 3-3

©Pixabay
©Pixabay

Volleybal 

Zaterdag 21 mei
Hou Stand HS 3- Vovero HS 1 afgelast

Volley Zuid DS 4- Vovero DS 1 4-0


Wielrennen/Toerfietsen

Zaterdag 21 mei
Veenendaal-Veenendaal met Daan en Roel van Sintmaartensdijk (Volker Wessels)

 

Zondag 22 mei

Rund Um Koln met Kevin Inkelaar (Leopard Pro Cycling)

 

24-29 Mei Ronde van Noorwegen met Daan Hoole (Trek Segafredo)

 

25-29 Mei Fleche du Sud met Daan van Sintmaartensdijk (volker Wessels)

 

Donderdag 26 mei
Circuit de Wallonie met Roel van Sintmaartensdijk (Volker Wessels).


Waterpolo

Zaterdag 21 mei

De Kempvis H1- ZZ&PC De Devel H1 16-6


Zwemmen

21-22 mei

Provinciale kampioenschappen Dordrecht.



Reactie schrijven

Commentaren: 0