Programma 3 tot 10 juni 2022


Atletiek 

Vrijdag 3 juni 2022

Beachtrail run Hoek van Holland- IJmuiden

 

Vrijdag 3-zondag 5 juni 2022

Jeugdkamp AV Spark

 

Zaterdag 4 juni 2022

G-atletiek Tilburg. 


Badminton 

Regio teams klaar in de competitie.


Basketbal

Zaterdag 4 juni 2022

Helmink Heroes Zw. MSE 1 - Voorne MSE 1: 83-61


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen 

Zaterdag 4 juni 2022

Geen wedstrijden ivm pinksterweekend


Handbal

Zondag 5 juni 2022

Geen competitie ivm pinksterweekend


Hockey

Zondag 5 juni

Geen competitie ivm pinksterweekend.

Woensdag 8 juni

20.00 Feyenoord H2 -Forcial H1 3-1


Honkbal en Softbal

Vrijdag 3 juni 2022

Ridderkerk Rowdies HS 1- Spikes HS 3: 30-4

Blue Birds DS 2- Hellevoet Athletics DS 1: 10-8

Zwijndrecht HS 1- Spikes HS 1: 12-7

 

Zaterdag 4 juni 2022

Zwijndrecht HS 2- Hellevoet Athletics HS 1: 20-4


Korfbal

Zaterdag 4 juni 2022 

Geen competitie ivm pinksterweekend


Paardensport

Zaterdag 4 juni 2022

Buitenritten beginners HC Simonshaven

 

Maandag 6 Juni 2022

Pinksterwedstrijd PSV Voorne Putten, Rockanje


Schaken 

Vrijdag 3 juni 2022

Voorjaarscompetitie SV Spijkenisse

Interne competitie Houten Paard/Pionier

 

Donderdag 9 juni 2022

Snelschaaktoernooi Pionier


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

De Voorjaarscompetitie is afgelopen. Lees hier de terugblik.


Tennis 

Voor de programma's kijkt u op de verschillende verenigingssites.


Triathlon/Duathlon 

Zaterdag 4 juni 2022

Triathlon Cup Yasmine Hammamet Tunesie met Kim van t Verlaat

 

Zondag 5 juni 2022

Tri Huizen

Triathlon Maastricht

 

Maandag 6 juni 2022

Triathlon Woerden

Triathlon Delft


Twirlen  

Zaterdag 4 juni 2022

Wedstrijd Gramsbergen


Vechtsporten

Zaterdag 4 juni 

Diamond SP Zwijndrecht

Rings Gala Mijdrecht
Future Champs wijk bij Duurstede

 

Zondag 5 juni

Hit team Den Haag
Versus Eindhoven

 

Maandag 6 juni

Fight Club den Haag

 

Judo 

Heide Toernooi Ede

Instaptoernooi 4 District Zuid Holland, Dordrecht


Voetbal

Veld Mannen

Zaterdag 4 juni 2022

 

Hoofdklasse A (SR 30)
Jodan Boys- Spijkenisse = 1 - 1

 

1e Klasse B (SR26)

BVCB- Brielle = 5 - 3

Nieuwenhoorn- SHO = 2 - 0

 

2e Klasse D (SR 26)

DCV - Hellevoetsluis = 0 - 0

Alexandria '66 - Rozenburg = 3 - 0

 

3e Klasse C (SR 26)

Vlotbrug- Botlek = 2 - 4

Ghvv'13 -Zuidland = 1 - 3

Kethel Spaland- Vierpolders = 6 - 1

OVV- DVO'32 = 4-0

 

4e Klasse H (SR 26)

Hekelingen- WCR = 1-0 (ongeldig) 

Piershil- Simonshaven = 1 - 2

SCO'63 - Bolnes = 0 - 2

 

Donderdag 9 juni 2022

Hekelingen- WCR = 5 - 3 (overgespeeld)

 

4e Klasse I (SR 26)

DVV'09 - Abbenbroek = 6 - 0

NTVV- OHVV = 0 - 3

Rockanje - Zwartewaal = 2 - 1

 

Nacompetitie:

Dinsdag 7 juni 2022

GOZ -Rockanje 6-1

©Pexels
©Pexels

Veld Vrouwen

Zaterdag 4 juni 2022

 

2e klasse B (SR 22)

Zuidland VR 1- Die Haghe VR 1 = 1 - 0

 

4e klasse F  (SR 8)

Hekelingen Vr 1- Zuidland VR 3 = 0-2

 

Woensdag 8 juni 2022 (SR 22)

Hekelingen VR 1- NSVV VR 1 1-1

 

5e Klasse I (SR 16)

Hekelingen VR 2- Rockanje VR 1 = 3 - 4

©Pexels
©Pexels

Zaal

Vrijdag 3 juni 2022 (SR 13)

ZVS/Bodemflex - OACN Boys 1-6

Woensdag 8 juni 2022

TPP/Feyenoord Futsal 15 - All Greens afgelast

 

Donderdag 9 juni 2022

21.15 Brielle VR 2- Barendrecht Vr 2 3-3

©Pixabay
©Pixabay

Volleybal 

Competitie beëindigd. Geen ruimte meer om duels in te halen.


Wielrennen/Toerfietsen

2-5 juni 2022

Course de Paix de Jesenicky (Beloften Vredeskoers) met Roel van Sintmaartensdijk.

 

Vrijdag 3 juni 2022

Na Giro-criterium Maastricht met Daan van Sintmaartensdijk en Daan Hoole.

 

Zondag 5 juni 2022

Memorial Philippe van Coningsloo met Daan van Sintmaartensdijk. 

 

Woensdag 8-Zondag 12 juni 2022

ZLM Tour met Daan en Roel van Sintmaartensdijk.

 

Donderdag 9-Zondag 12 juni 2022

Oberösterreich met Kevin Inkelaar. 


Waterpolo

Competitie beëindigd.

 

Zwemmen

Zaterdag 4 juni 2022

Wedstrijd Vlaardingen 



Reactie schrijven

Commentaren: 0