Programma 10 tot 17 juni 2022


Atletiek 

Zaterdag 11 juni 2022

Competitie Junioren Rotterdam

Lenteloop Papendrecht

 

Zondag 12 juni 2022 

Lenteloop Rhoon

Marathon Amersfoort 


Badminton 

Regio teams klaar in de competitie.


Basketbal

Regioteams klaar in de competitie.


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen 

Zaterdag 11 juni 2022

Ritmisch gymnastiek Kampioenschappen Duo Almere

Turnen wedstrijd Rotterdam

Special Olympics ALMELO


Handbal

Zondag 12 juni 2022

HVOS DS 2- Helius DS 1 = 10-15

Drechtsteden HS 2- Indus '67 HS 1 = verplaatst

HVOS DS 1- Schipluiden DS 1 = 15-30

Indus '67 DS 1- Sima Sport/Ventura DS 1 = 26-15


Hockey

Zondag 12 juni 2022

Leonidas H26- Forcial H1 = 1-0

Spijkenisse D1- Barendrecht D1 = 0-6

Pijnacker D1- Voorne D1 = 4-2

Scoop Delft H1 - Voorne H1 (gespeeld in Pijnacker) 2-3


Honkbal en Softbal

Vrijdag 10 juni 2022

Spikes HS 3- Zwijndrecht HS 2 = 13-18

Wizards BOZ HS 1- Hellevoet Atletics HS 1 = 21-2

Hellevoet Athletics DS 1- Islanders DS 1 = 4-2

Spikes HS 1- Jeka HS 1 = uitgesteld 11 juli

Spikes HS 2- Vlaardingen Holy HS 2 = uitgesteld 2 jul

 

Zondag 12 juni 2022

Hellevoet Athletics DS 1 - Jeka DS 1 = 17-3

Zeeuwse Honk H1- Hellevoet Atletics H1 = 3-23

 

Woensdag 15 juni 2022

19.00 Spikes HS 3- Hellevoet Atletics HS 1 2-24

19.30 Euro Stars HS 1 - Spikes HS 1 17-7

20.30 Hellevoet Atletics HS 1- Spikes HS 3 (bij Spikes)13-12


Korfbal

Zaterdag 11 juni 2022 

ZKV- Nikantes = 12-6

Thor (H)- T Capproen = 10-10

Olympia - Vlug & Vaardig/KCN = 13-14


Paardensport

Zaterdag 11 juni 2022

Diplomadag HC Simonshaven

 

Zondag 12 juni
RPC Rockanje, Stal Stinger Hellevoetsluis, Dressuurwedstrijd


Woensdag 15 juni

Dressuurwedstrijd Stal de Ronde


Schaken 

Vrijdag 10 juni 2022

Voorjaarscompetitie SV Spijkenisse

Interne competitie Houten Paard/Pionier

 

Zaterdag 11 juni 2022

Spijkenisse 1- Krimpen a/d IJssel 5.5 -4.5

Spijkenisse 2 - Krimpen a/d IJssel 3 4-4


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

De Voorjaarscompetitie is afgelopen.

Lees hier de terugblik.


Tennis 

Voor de programma's kijkt u op de verschillende verenigingssites.


Triathlon/Duathlon 

Zaterdag 11 juni 2022

Triathlon Cup Coimbra, Portugal

(met Joey van t Verlaat)

Heuvelrug triathlon Woudrichem

 

Zondag 12 juni 2022
Vink en Veenman triathlon Nieuwkoop


Twirlen  

Zaterdag 11 juni 2022

Wedstrijd Emmeloord

Wedstrijd Waddinxveen

 

Zondag 12 juni 2022

Libertatis Primitae. Dukdalf Brielle


Vechtsporten

Zaterdag 11 juni 

Enfusion/Glory Alkmaar

 

Zaterdag 11/Zondag 12 juni

Fight 4 Victory Breda

Zondag 12 juni 

Premium demo dag vlaardingen

 

Judo 

Zaterdag 11 juni

NK Finale Jeugdteamcompetitie Nijmegen

Toradosi Open, Beverwijk


Voetbal

Veld Mannen

Zaterdag 11 juni 2022

Nacompetitie 

 

Hoofdklasse/1e klasse

ONS Sneek - Brielle (Live SOVP) = 3-1

 

2e/3e klasse

Rozenburg - SSS = 3-1

Zuidland- Oud Beijerland (Live SOVP) = 2- 0 

LMO- Vierpolders = 2-4 (na verlenging)

 

3e/4e Klasse

RVC/Celeritas - Vlotbrug = 7-1

GHVV'13 - Excelsior '20 (LIVE SOVP) = 1-3

OHVV- Loosduinen (LIVE SOVP) = 2-0  

 

Dinsdag 14 juni 2022

Rozenburg - Vierpolders = 3 - 2
Zuidland - HBSS = 1 - 0

OHVV - WFB = 2 - 0

©Pexels
©Pexels

Veld Vrouwen

Zaterdag 11 juni 2022

Nacompetitie

Zuidland Vr 1- SVO W.V.V '20 VR 1

Zuidland N.O degradeert naar 3e klasse

 

4e Klasse F

DVV'09 Vr 1- Hekelingen Vr 1 (SR 5) 1-0

GHVV'13 VR 1- Zuidland Vr 4 (SR 8) 0-10 Zuidland Kampioen

Brielle VR 1- NSVV VR 1 (SR 10) 0-1


Woensdag 15 juni 2022

20.00 Flakkee VR 1- Hekelingen Vr 1 (SR 13) 2-0

©Pexels
©Pexels

Zaal

Competitie regioteams klaar.

©Pixabay
©Pixabay

Volleybal 

Competitie regioteams beëindigd. 


Wielrennen/Toerfietsen

Woensdag 8-Zondag 12 juni 2022

ZLM Tour met Daan en Roel van Sintmaartensdijk.

 

Donderdag 9 - Zondag 12 juni 2022

Oberösterreich met Kevin Inkelaar. 

 

woensdag 15 juni-zondag 12 juni 2022

Baloise Belgium tour met Daan Hoole en Daan van Sintmaartensdijk


Waterpolo

Competitie beëindigd.

 

Zwemmen

Zaterdag 11- Zondag 12 juni 2022

NK Junioren Eindhoven

Minioren Papendrecht



Reactie schrijven

Commentaren: 0