· 

Programma 17 tot 24 juni 2022


Atletiek 

Zaterdag 18 juni 2022

Pupillen competitie Vlaardingen

 

Zondag 19 juni 2022

Senioren Masters CAV Atletiek Barendrecht

Wateringse veld Loopfestijn


Badminton 

Regioteams klaar in de competitie.


Basketbal

Regioteams klaar in de competitie.


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen 

Zaterdag 18 juni 2022

Ritmisch Gymnastiek Kampioenschappen individueel Hilversum


Handbal

Zondag 19 juni 2022

Helius DS 1- DES '72 DS 1 = 19-8

Indus '67 DS 1- Veneco/Velo DS 1 =15-15

Indus '67 HS 1 - de Treffers HS 1 = 24-27

Stompwijk'92 DS 1- HVOS DS 1 = 17-16

Helius HS 1- DWS HS 1 = afgelast

 

Dinsdag 21 juni

Vires et Celeritas DS 1 - Helius DS 1 27-18


Hockey

Zondag 19 juni 2022

Leiden H10- Forcial H1 = 6-0

Promotiewedstrijden HVS H1

Doorn- Spijkenisse 3-2

Spijkenisse - Voorhout 0-0

Spijkenisse - Vlijmen 2-1

Steenwijk - Spijkenisse 1-0 

Spijkenisse blijft 4e klasser 


Honkbal en Softbal

Vrijdag 17 juni 2022

Hellevoet Athletics HS1- Zwijndrecht HS2: 8-13

Spikes HS3- Ridderkerk Rowdies HS1: 19-22

 

Zondag 19 juni 2022

Hellevoet Athletics H1- Neptunus H4: 7-6

 

Maandag 20 juni 2022

Euro Stars DS 3-Hellevoet Athletics DS 1: 1-13

 

Dinsdag 21 juni 2022

Spikes HS 2 - Euro Stars HS 1: 25-24


Korfbal

Zaterdag 18 juni 2022

Oranje Nassau- ZKV

Capproen- Olympia (LIVE SOVP)


Paardensport

Zaterdag 18 juni 2022

M&RB Dressuur HC Simonshaven

 

Zondag 19 juni 2022
RV Hekelingen Dressuurwedstrijd


Woensdag 22 juni 2022

springwedstrijd Stal de Ronde


Schaken 

Vrijdag 17 juni 2022

Voorjaarscompetitie SV Spijkenisse

Interne competitie Houten Paard/Pionier


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

De Voorjaarscompetitie is afgelopen.

Lees hier de terugblik.


Tennis 

Voor de programma's kijkt u op de verschillende verenigingssites.


Triathlon/Duathlon 

Zaterdag 18 juni 2022

Triathlon Cup Kitzbuhl, Oostenrijk

(met Joey van t Verlaat)

De Maasdijk triathlon Oss

Triathlon Rosmalen

 

Zondag 18 juni 2022
TRI Amsterdam

triathlon Noordwijkerhout


Twirlen 

Zondag 19 juni 2022

Wedstrijd WK Equipe Almere


Vechtsporten

Zaterdag 18 juni 2022 

Student Boxing Amsterdam

Enfusion Groningen

 

Zondag 19 juni 2022

Zero 45 Heerlen

 

Judo 

Zaterdag 18 juni 2022

DK -18 Dordrecht


Voetbal

Veld Mannen

Zaterdag 18 juni 2022

 

Nacompetitie  

Hoofdklasse/1e klasse

Nieuwenhoorn- Scherpenzeel = 2 - 0

 

2e/3e klasse 

Zuidland - Rozenburg (Live SOVP): 4-3

(Dinsdag 21 juni 2022 herkansing verliezer)

20.00 Fc Oudewater- Rozenburg (bij CVV Zwervers), Capelle

 

3e/4e Klasse

BSC'68 - OHVV = 1 - 2 > OHVV promoveert

©Pexels
©Pexels

Veld Vrouwen

Zaterdag 18 juni 2022

4e Klasse F

De Jonge Spartaan VR 2- Hekelingen VR 1 nnb

 

Woensdag 22 juni 2022

20.00 Hekelingen VR 1- Flakkee VR 1 2-0

©Pexels
©Pexels

Zaal

Competitie regioteams klaar.

©Pixabay
©Pixabay

Volleybal 

Competitie regioteams beëindigd. 


Wielrennen/Toerfietsen

Zondag 19 juni 2022

Midden Brabantpoort omloop 

 

Woensdag 22 juni 2022:

NK Tijdrijden met Roel van Sintmaartensdijk (Beloften) en Daan Hoole (Elite/Profs).


Waterpolo

Competitie beëindigd.

 

Zwemmen

16-19 juni

NK Langebaan, Amersfoort



Reactie schrijven

Commentaren: 0