· 

Programma 24 juni tot 1 juli 2022


Atletiek 

Vrijdag 24 tot Zondag 26 juni 2022.

NK Atletiek Apeldoorn.


Badminton 

Regioteams klaar in de competitie.


Basketbal

Regioteams klaar in de competitie.


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen 

Zaterdag 25 en zondag 26 juni 2022

NK Rotterdam (Turnen, Acrogym, Trampoline en Dans).


Handbal

Zondag 26 juni 2022

Atomium HS1- Helius HS 1 28 - 16

Drechtsteden HS 2- Indus '67 HS 1 16-28


Hockey 

Competitie afgerond.

Onderlinge Selectiewedstrijd Spijkenisse DS 1.


Honkbal en Softbal

Vrijdag 24 juni 2022

Spikes HS 3- Wizards BOZ HS 1: 2-21

The Hawks HS 1- Hellevoet Athletics HS 1: 22-10

Euro Stars HS 1- Spikes HS 2:  uitgesteld

Spikes HS 1- Zwijndrecht HS 1: uitgesteld

 

Zondag 26 juni 2022

Hellevoet Athletics H1- Islanders H2 6-3

 

Maandag 27 juni 2022

Hellevoet Athletics DS 1- Adegeest DS 2 10-13


Korfbal

Competitie afgerond.

 

Zaterdag 25 juni 2022

Schutterstoernooi 't Capproen Hellevoetsluis.


Paardensport

Zaterdag 25 juni 2022

KNHS Dressuur HC Simonshaven.

 

Dinsdag 28 juni 2022.

Avondwedstrijd Stal Flicka.


Schaken 

Vrijdag 24 juni 2022

Voorjaarscompetitie SV Spijkenisse.

Interne competitie Houten Paard/Pionier.


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

De Voorjaarscompetitie is afgelopen.

Lees hier de terugblik.


Tennis 

Voor de programma's kijkt u op de verschillende verenigingssites.


Triathlon/Duathlon 

Zaterdag 25 juni 2022

Teamcompetities + NK Rotterdam

Multisport Westfriesland

Slow triathlon Amsterdam

 

Zondag 26 juni 2022

TRI Rotterdam

Ironman Westfriesland

Triathlon Wijchen

Triathlon Utrecht


Twirlen 

Zaterdag 25 juni 2022

Wedstrijd Voorhout

Wedstrijd Dedemsvaart

 

Zondag 26 juni 2022

Wedstrijd Roosendaal


Vechtsporten

Zaterdag 25 juni 2022 

Akdeniz vs , Deventer

Art of Muay Thai Eindhoven 

 

Zondag 26juni 2022

Slamm Almere

Open Youth Den Haag

LFL #5 Amsterdam 

 

Judo 

Zaterdag 25 juni 2022

International Venray

NK Mix teams Rotterdam


Voetbal

Veld Mannen

Zaterdag 25 juni 2022

Nacompetitie  

 

Hoofdklasse/1e klasse

WHC (Wezep/Hattemmerbroek Combinatie)-Nieuwenhoorn (op het veld van OJC Rosmalen): 2-2. Nieuwenhoorn wint na strafschoppen (5-4) en promoveert naar Hoofdklasse (4e divisie).

©Pexels
©Pexels

Veld Vrouwen

Competitie afgerond.


Zaal

Competitie regioteams klaar.

©Pixabay
©Pixabay

Volleybal 

Competitie regioteams beëindigd. 


Wielrennen/Toerfietsen

Vrijdag 24 juni 2022:

NK Beloften met Roel van Sintmaartensdijk (Zuidland).

Elite/Profs met Daan Hoole en Daan van Sintmaartensdijk (beiden Zuidland).

 

29 juni t/m 2 juli 2022:

33e Course Cycliste de Solidarnosc et

Des Champions Olympiques in Polen. Met Roel van Sintmaartensdijk (Zuidland).


Waterpolo

Competitie beëindigd.

 

Zwemmen

25 juni 2022

Clubkampioenschappen SCOM de Zeehond 73 Rozenburg.

 

25-26 juni 2022

NK Sprint Rotterdam.



Reactie schrijven

Commentaren: 0