· 

Sportprogramma week 15 tot 21 oktober 2021.

Atletiek 

Zondag 17 oktober 2021

Amsterdam Marathon met o.a. Olympiaganger Bart van Nunen als haas.


Badminton

Geen competitie i.v.m. herfstvakantie.


Basketbal

Geen competitie ivm herfstvakantie.


Bridge

Diverse verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

Zaterdag 16 oktober 2021.

Omnium Goes.


Handbal

Veld

Zondag 17 oktober 2021

Helius DS 1- Vires et Celeritas DS 1 

Scheidsrechter niet opgekomen.

 

Zaal

Zondag 17 oktober 2021

HVOS DS 1- Twist DS 1: 17-17


Hockey

Zondag 17 oktober 2021

Spijkenisse DS 1- Ommoord DS 1: 1-0

Voorne DS 1- Catwijck DS 1: 2-0

Spijkenisse HS 1- Zevenbergen: 3-1

Voorne HS 1- Tempo (BoZ) HS1: 5-1


Honkbal/Softbal/Baseball

Zondag 17 oktober 2021

Islanders H2- Hellevoet Athletics H1: 2-4


Jeu de boules

Interne competitie op woensdag 20 en donderdag 21 oktober bij Jeu de Woeles.


Korfbal

Zaterdag 16 oktober 2021

Nikantes- ZKV : 14-10

Vlug &Vaardig/KCN - Olympia : 11-10

't Capproen- Thor (H) : 11-7


Paardensport

16 oktober 2021:

Indoor Zwartewaal bij Stal De Ronde. De hele dag mooie paardensport volgens de Covidregels.

 

KNHS-wedstrijden BB&Z Dressuur Paarden en Pony's bij Hippisch Centrum Simonshaven


Schaken

Herfstvakantie: geen competitie.


Tafeltennis

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

Vrijdag 15 oktober 2021

ATTC-De Sprint 2 (1C RC): 8-2.

Taveri 1-De Repelaer 1 (1A DC): 1-4.

Bernisse'80 1-Scyedam 3 (4B DC): uitgesteld naar 3 dec.

Zaterdag 16 oktober 2021

The Back Hands- De Sprint (3e div L): 7-3.

De Treffers R 3-De Repelaer 1 (1A RC): 7-3.


Tennis 

Life & Finance is vrij op speeldag 5 van de Eredivisie tennis. 

Competitieprogramma overige teams, open deze link.


Triathlon/Duathlon

Voor de volledige kalender, open deze link.


Twirlen

17 oktober 2021

Kampioenschap NBTA in Hoofddorp. 


Vechtsporten

Voor de kalender open deze link.

 

Grand Slam Paris met Nederlands Judoteam. O.a. Naomi van Krevel uit Spijkenisse/ Papendal) komt in actie in de klasse tot 53 kg.


Voetbal

Veld

Heren  

Zaterdag 16 oktober 2021:

 

Hoofdklasse A (sr08)

Capelle - Spijkenisse = 1 - 0

 

1e klasse B (sr04)

Nieuwenhoorn - RVVH = 0 - 1

XerxesDZB - Brielle = 4 - 0

 

2e klasse D (sr04)

Rozenburg - DCV = 0 - 6
Strijen - Hellevoetsluis = 2 - 0 

 

3e klasse C (sr04)

MVV'27 - GHVV '13 = 3 - 3

OVV - Leonidas = 8 - 0

Botlek - VDL = 1 - 1

Vlotbrug - Kethel Spaland = 1 - 3

Vierpolders - HBSS = 1 - 0

DVO '32 - Zuidland = 1 - 3

 

Dinsdag 19 oktober (sr02)

Zuidland- Leonidas = 11 - 0

 

4e klasse H (sr04)

Simonshaven - Zinkwegse Boys = 0 - 3

SCO'63 - TransvaliaZW = 1 - 0

Hekelingen - Piershil = 4 - 2

 

4e klasse I (sr04)

OFB - OHVV = 1 - 6

Abbenbroek - WFB = 0 - 5

DVV'09 - Zwartewaal = 1 - 1

FIOS - Rockanje = 4 - 2

 

Dinsdag 19 oktober 2021

1e ronde Fidus (Voetbalrijnmond) Cup

BZC Zuiderpark - Rockanje = 3 - 0 (reglementair)

Oud Beijerland - SC Botlek = 4 - 0

Vlotbrug - Binnenmaas = 1 - 3

Rozenburg- ASWH = 0 - 3 (reglementair)

Fc IJsselmonde (za)- Simonshaven = 5-2

©Pexel
©Pexel

Veld

Dames 

Zaterdag 16 oktober 2021

 

2e klasse B (sr04)

Zuidland-De Jodan Boys = 0 - 7.

 

4e klasse F (sr04)

Flakkee - GHVV '13 = 3 - 0

Hekelingen - Zuidland VR4 = 1 - 2

Zuidland VR3 - Nieuwenhoorn = 4 - 3

Brielle - De Jonge Spartaan VR2 = 5 - 1

 

5e klasse I (sr04)

Vierpolders - Stellendam = 1 - 8

Rockanje - NSVV VR2 = 8 - 1

©Pexel
©Pexel

Zaal

Vrijdag 15 oktober 2021

heren 1 divisie B - 4e speeldag

OACN-Boys - Kawin: 5-5.

 

Maandag 18 oktober 2021

24e speeldag

20.45 Olympia GO 3 - Drenkwaard 1 2-10

 

Woensdag 20 oktober 2021

24e speeldag

20.00 Rotterdamse Studenten 8- Brielle 1 8-6

©pixabay
©pixabay

Volleybal

Zaterdag 16 oktober 2021

DVO HS 3- Vovero HS 1 : 3-1

Spirit DS 1- Bernisse DS 1 : 3-1

Spivo DS 1- Ledub Volleybal DS 2 : 3-1

Volley Voorne DS 1- Hou Stand DS 1 : 4-0


Wielrennen/Toerfietsen

Zaterdag 16 oktober 2021

Ster van Zwolle met Daan van Sintmaartensdijk (Zuidland)

 

Zondag 17 oktober 2021

Omloop van de Braakman met Daan en Roel van Sintmaartensdijk (Zuidland)


Zwemmen/Waterpolo

Zwemmen
Zondag 17 oktober 2021

Lange Afstand Circuit en Senioren wedstrijden in Papendrecht.

 

Waterpolo

Geen competitie wegens herfstvakantie.



Reactie schrijven

Commentaren: 0