· 

Sportprogramma week 22 tot 28 oktober 2021.

Atletiek

23/24 oktober 2021:

NN Marathon Rotterdam.


Badminton

Zondag 24 oktober 2021

12.15 Conquesto 7- Brielse BC 1 3-5


Basketbal

Geen competitie vanwege de herfstvakantie.


Bridge

Diverse Verenigingsdrives.


Gymnastiek/Turnen

Amsterdam Masters ritmisch gymnastiek.

Plaatsingswedstrijd trampoline Zoetermeer.


Handbal

Zaal

Zaterdag 23 oktober 2021

20.30 Veneco/Velo HS 1- Helius HS 1 21-17

 

Zondag 24 oktober 2021

12.30 Indus DS 1- Twist DS 1 15-18

14.50 Kras/Volendam HS 3- HVOS HS 1 verplaatst naar 18 november


Hockey

Zondag 24 Oktober

14.30 Forcial H1 - Leonidas H23 4-1


Honkbal en Softbal

Zondag 24 oktober 2021

12.00 Hitmaniacs H3- Hellevoet Athletics H1 6-23


Korfbal

Zaterdag 23 oktober 2021

15.30 ZKV - Oranje Nassau 8-8

16.00 Olympia- 't Capproen 7-15


Paardensport

Zaterdag 23 oktober 2021

Vaardigheidswedstrijd HCS

KNHS Districtswedstrijd Rotterdam


Schaken

Interne competities.


Tafeltennis

Za 23 en zo 24 oktober 2021: 

Nederlandse Kampioenschappen in Zwolle. Met Demelsa Basie (ttv De Sprint) in het dubbelspel en enkelspel.

 

RC = reguliere competitie  /  DC = duocompetitie

maandag 25 oktober 2021:

Tavenu 1-De Beer 1 (2e kl DC) 4-1

Hellevoets Effect 2-De Sprint 1 (5e kl DC) 

 4-1

dinsdag 26 oktober 2021:

Doing 1-De Repelaer 1 (1e kl DC) 5-0


Tennis 

Zondag 24 oktober 2021:

12:00: Sportverlichting.com Suthwalda 1 - Life & Finance Spijkenisse 1 5-1

 

SUTHWALDA landskampioen 

 

Voor alle wedstrijden van de overige competitieteams: open deze link


Triathlon/Duathlon

Voor de volledige kalender, open deze link.


Twirlen 

Wedstrijd in Dokkum.


Vechtsporten

Voor de kalender open deze link.

Judo

Nationale Budo Dag Papendal.


Voetbal

Veld Heren 

 

Hoofdklasse A

Deze week geen nieuwe speelronde.

 

1e klasse B (sr5)

Heinenoord - Nieuwenhoorn = 2 - 4

Brielle - SHO = (2 - 0) 3 - 3

 

2e klasse D (sr5) 

15:00 - Hellevoetsluis - CWO = 1-1

15:00 - Pelikaan - Rozenburg = 4-2

 

3e klasse C (sr5) 

 

Zuidland - Vlotbrug = 4 - 1

DVO'32 - Vierpolders = 6 - 1

 

VDL - OVV = 0 - 0

Leonidas - GHVV'13 = 0 - 4

17:00 - VFC - Botlek = 4-0

 

4e klasse H (sr5) 

NBSVV - Hekelingen = 0 - 3

Overmaas - Simonshaven = 4-0

Zinkwegse Boys - SCO '63 = 2-0

 

4e klasse I (sr5) 

OHVV - DVV'09 = (0 - 0) - 2 - 2

Rockanje - Herkingen'55 = 4-1

Melissant - Abbenbroek = 1 - 4

Zwartewaal - FIOS = 1 - 1


Voetbal

Veld Dames 

 

2e klasse B

Deze week geen nieuwe speelronde.

 

4e klasse F (sr5) 

ZBVH - Brielle = 0 - 1

De Jonge Spartaan VR2 - GHVV'13 = 6 - 5

Nieuwenhoorn - Heinenoord = 1 - 1

 

5e klasse I

Deze week geen nieuwe speelronde.


Voetbal

Zaal

 

Maandag 25 oktober 2021

19.00 Brielle VR 1- Barendrecht Vr 2 0-8

19.30 MVV 27 vr 2 - OACN Boys vr 1 6-2

19.30 Drenkwaard 1- ZVOB 7 3-10

20.00 VZ 81'1 - All Greens 1 1-9


Volleybal

Zaterdag 23 oktober 2021

16.00 Vovero DS 1- Apollo DS 1 3-1

16.15 Bernisse DS 1- Volley Voorne DS 1 3-1

17.30 Spivo HS 1- Move4U HS 2 4-0

18.00 RVC Libanon 50 HS 2-VVBV HS 1 4-0

18.00 Vovero HS 1- DVO HS 3 2-3

18.15 Bernisse HS 1- Volley Voorne HS 1 1-3


Wielrennen/Toerfietsen

Zaterdag 23 oktober 2021:

Grand Prix Tombroek-Rollegem (Belgie) met Roel van Sintmaartensdijk (VolkerWesselsCyclingTeam).

 

Zondag 24 oktober 2021:

Ronde van Drenthe met Daan van Sintmaartensdijk (VolkerWesselsCyclingTeam).


Zwemmen/Waterpolo

Geen competitie vanwege de herfstvakantie.



Reactie schrijven

Commentaren: 0