· 

Sportprogramma week 09-09 tot 15-09

Atletiek

Zondag 12 september 2021:

Esther Sweeres (Voorne Atletiek) start in de 150 km van Tor des Geants, de meest aansprekende en zwaarste bergloop ter wereld in het mooie Val d'Aosta. Lees hier meer.

Kim Van T Verlaat start in de Bridge to bridge Run in Arnhem (iets minder heftig). 


Badminton 


Basketbal 


Bridge 

Diverse verenigingsdrives


Gymnastiek/Turnen


Handbal

Zondag 12 september 2021:

HVOS HS 1- Roda '71 HS 2 Roda N.O 10-0 Reglementair

Indus HS 1- Oliveo HS 2: 29-18

Oliveo HS 1- Helius HS 1: 17-27

WPK/Westlandia DS 1- Helius DS 1: 21-8

Indus DS 1- Roda '71 DS 1: 12-18


Hockey

Zondag 12 september 2021:

Ypenburg H1- Voorne H1 2-1

Rapide D1 - Voorne D1 2-1

Pijnacker D1- HV Spijkenisse D1 6-0

Rapid H1- HV Spijkenisse H1 1-2

Hoekse W H2- Forcial H1 2-0


Honk/Softbal

Vrijdag 10 september 2021: 

Hellevoet Athletics HS 1- Blue Hitters HS 1: 6-35

Spikes HS 1- JEKA HS 1: 19-2

 

Zaterdag 11 september 2021:

Wizards of BoZ DS 1-Hellevoet Athletics DS 1 5-9

Wizards of BoZ DS 1-Hellevoet Athletics DS 1 12-14

(Doubleheader * uit en thuiswedstrijd achter elkaar op 1 locatie om reizen te beperken)

 

Maandag 13 september 2021:

Spikes HS 1- VUC HS 1: 15-7


Korfbal

Zaterdag 11 september 2021.

ZKV- 't Capproen 7-12

Oranje Nassau - Olympia 7-9


Paardensport

14 september 2021:

KNHS Dressuurwedstrijden Manege Stal Flicka.


Schaken


Tafeltennis

Maandag 13 september 2021:

De Repelaer 1- Doing 1: 3-2 (DC 1A)

Hellevoets Effect 1- Overschie 2: 2-3 (DC 2B)

NN Rotterdam 3-Bernisse'80 1: 4-1 (DC 4B)

 

Dinsdag 14 september 2021:

De Beer 1 - Tavenu 1 (DC 2B) 1-4


Tennis

Ook deze week (open) regionale tennistoernooien.

Start competitie 14 september 2021 (zoek uw team in dit overzicht).


Duathlon/Triathlon

Zondag 12 september 2021:

Triathlon Wereld Kampioenschappen Lange Afstand in Almere-Amsterdam met deelname van regionale triathlontoppers. O.a. Niels Kerdel heeft een doel!

Op 9, 10 en 11 september veel side events.


Twirlen


Vechtsporten


Voetbal 

Zaterdag 11 september 2021

 

Competitie 

Hoofdklasse A (sr03)

Achilles Veen tegen Spijkenisse 0-0

Beker ronde 2 

Heren 

Nieuwenhoorn tegen SVC'08 5-2

Die Haghe tegen Brielle 2-2

Lugdunum tegen Vierpolders 3-0

Swift Boys tegen Botlek 0-5

SSS tegen OVV 3-2

Moerkapelle tegen Simonshaven 1-0

VEP tegen Abbenbroek 3-0

OHVV tegen Floreant 3-2

Football Factory tegen Zwartewaal 1-1

GHVV'13 tegen Koudekerk 0-2

SEV tegen Hekelingen 3-3

BZC/Zuiderpark tegen SCO'63 2-3

Zinkwegse Boys tegen Rockanje 3-1

GSV tegen Zuidland 1-1 

Rozenburg tegen ESTO (zo) 3-0

 

Dames

Zuidland tegen Zwaluwen 13-0

Nieuwenhoorn tegen MVV '27 VR3 13-0

Hekelingen tegen TransvaliaZW 10-0

GHVV '13 tegen 's-Gravenzande VR3 5-1

CWO VR2 tegen Rockanje gest.

MVV '27 VR2 tegen Vierpolders 2-0

Excelsior M. tegen Brielle (oefen)


Zaalvoetbal

 

     Vrijdag 10 september 2021

dames: 

OACN-Boys tegen TPP/Feyenoord Futsal VR4 3-6

heren: 

ZVVrone tegen OACN-Boys 3-6

 

Maandag 13 September

Brielle VR 1- Excelsior M.  VR 1 5-1

Drenkwaard 1- OACN Boys 11 4-8

ZVOB 4 -Brielle 1 6-1

All Greens 1- HBSS 6 9-6

 

Woensdag 15 september

19.00 NOC Kralingen Vr 1- OACN Boys vr 1 0-1


Volleybal

Beker

Spivo DS 1- WIK Groot Ammers DS 1 3-0 (25-19, 35-33, 25-11) 

 

dinsdag 14 september 2021: 

VVBV HS 1- Spivo HS 1 3-1 (14-25, 25-19, 26-24, 25-21


Wielrennen 

zaterdag 11 september 2021:

EK U23 Wegwedstrijd met Daan Hoole

Ronde van Bohemen in Tsjechie met Roel van Sintmaartensdijk

 

zondag 12 september 2021:

Laatste etappe Ronde van Bohemen in Tsjechie.

Antwerp Port Epic met Daan van Sintmaartensdijk.


Zwemmen/Waterpolo