· 

Sportprogramma van 26-08 tot 01-09


Atletiek

 

Voorne Atletiek atleten actief in het land. Lees hier de verenigingsterugblik.


Handbal 

Zondag 29 augustus 2021

SOS/Kwieksport DS 1- Helius DS 1

Indus '67 HS 1- HVOS HS 1

 

Dinsdag 31 augustus 2021

20.45 uur HVOS H1-SC Twist H1 (oefenwedstrijd)

Foto: team HVOS


Hockey

HVS Dames 1-Gilze Rijen Dames 1: 4-1.


Honkbal/Softbal 

Vrijdag 27 augustus 2021

HSV Hellevoet Athletics HS 1- Saints HS 1: 2-28.

Spikes HS 1- Adegeest HS 1: 6-3.

Foto: HSV Hellevoet Athletics


Paardensport

28 augustus 2021

KNHS wedstrijd Hippische Centrum Simonshaven


Tennis

Internationaal TC De Kooistee Open.

Slotweekend LTC Spijkenisse Open.

Clubkampioenschappen bij TC Westvoorne, BTV E'68, TV Zwartewaal, LTV De Dalle, TC Rozenburg.


Volleybal

Zaterdag 28 augustus 2021.

ZOVOC Dames 1-Spivo Dames 1: 2-3.

Foto: team Spivo Dames 1.


Wielrennen

Zaterdag 28 augustus 2021

Wielerronde van Zuidland vanaf 12.00 uur.

https://www.wielerrondevanzuidland.nl/

Het verslag van Dan Rolandus leest u hier.

De sfeerreportage van Kevin Schenk ziet u hier.

 

Zondag 29 augustus 2021

Bretagne Classic met o.a. profrenner Kevin Inkelaar (Abbenbroek)


Voetbal

Competitie

 

Hoofdklasse A (sr01)

Zwaluwen V-vv Spijkenisse: 1-1.


Voetbal 

Oefenprogramma:

 

Donderdag 26 augustus 2021:

FC IJsselmonde (za) -Zuidland 1-4

 

Zaterdag 28 augustus 2021:

Vierpolders VR 1 - Melissant VR 1
GHVV'13 VR 1- Rockanje VR 1: 0-6

Brielle VR 1- DVV'09 VR 1-3
Berkel VR 3- Nieuwenhoorn VR 1
GHVV'13 - Hermes DVS: 1-3.
Victoria '04 - Vlotbrug: 2-2.
Nieuwenhoorn - FC Binnenmaas: 2-0.
Hellevoetsluis- SSV'65 5-2
Rijnmond Hoogvliet Sport- OHVV: 1-3.
NTVV - Vierpolders: 2-4.
Zwartewaal- SDV: 3-0.
DVV'09 - SCO'63
FC IJsselmonde (zo) - Zuidland 0-2
Rhoon- Hekelingen 1-2
ONA-  Brielle: 0-3.
OVV- Antibarbari 0-1

Rozenburg- Botlek: 3-3.


Maandag 30 augustus 2021
19.45 SHO VR 1- Nieuwenhoorn VR 1

 

Dinsdag 31 augustus 2021

Rozenburg- Nieuwenhoorn 3-4

Hekelingen- OHVV 2-1

Zuidland- Brielle 4-4

Excelsior O21 - Hellevoetsluis 5-3

Vlotbrug - FC Maense 1-4

Vierpolders- Zwartewaal 2-1

Meeuwenplaat- Botlek 5-4

Foto's: Jack Holten